The Walking Dead 5 Sezon Yayında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

3 günde 3 sezon bitrdim kısmetse yarın 4. sezona başlıycam 5. sezona pazartesi ulaşmış olurum. Eksikleri olsada bence güzel dizi.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

3. bölüm ne zaman gelir?

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

gelir gelmez ekliyıp linki buraya atacam :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

3. bölüm çıkmış hacılar.

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

git gide güzelleşiyor dizi.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

izlemeyeceğim toptan izleyeceğim 5. sezon iki bölümünü izledim böyle bir tat alınmıyor be hacılar o atmosferi yaşayamıyorsun şöyle 10 saat 12 saat peş peşe izleyeceksin ki sen de zombileşesin :l

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Senaryoyu bi ara Stephen King yazacak diye bi haber dolanıyordu ne oldu yalan mı o olay ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

izlemeyeceğim toptan izleyeceğim 5. sezon iki bölümünü izledim böyle bir tat alınmıyor be hacılar o atmosferi yaşayamıyorsun şöyle 10 saat 12 saat peş peşe izleyeceksin ki sen de zombileşesin :l

Hocam bence izleme cünkü 2. sezon basroldeki serif ölüyo yerine ikizi geciyo. 

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    ValentinoRossi bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

sen olayı çok yanlış anlamışsın hocam yanlış adam seçtin kafaya almak için : )

ben izledim zaten 5.sezona kadar : )

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    ValentinoRossi bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

sen olayı çok yanlış anlamışsın hocam yanlış adam seçtin kafaya almak için : )

ben izledim zaten 5.sezona kadar : )

Aynen öyle :D

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 7739 Toplam Mesaj: 79