folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder THY Ya Da Bangkok Airwaysde Calisan Muride İhtiyacim Var (Cozuldu)

THY Ya Da Bangkok Airwaysde Calisan Muride İhtiyacim Var (Cozuldu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Sanirim sitmadan dengue feverdan falan degil ama hapsirarak beynimin kalani da akinca olucem benim kismetime dusen de buymus :D hapsiyeeah.

İlaçları temin etsek de uçağa binen birine versek ? 

Hocam cok tesekkur ederim ama o acayip uzun bir is, mesela sitmaya verdikleri monodokstan tut benim alerji icin kullandigim cirrusa adrenalin ignesine kadar receteli hepsi (evet dev alerjik bir insanim). Biri hastaneye gidecek dert anlatacak recete yazdiracak sonra buraya gelen biri bulunacak falan muthis daraltici bi hale gelir. Ama cok tesekkur ederim yine de.

TorNaVida bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Sanirim sitmadan dengue feverdan falan degil ama hapsirarak beynimin kalani da akinca olucem benim kismetime dusen de buymus :D hapsiyeeah.

thy de ev arkadssim calisiyo yardimi dokunurmu bilmiyorum. Ataturkte Baglantilati var suan sabihada

Hocam cok sagol bkka gitmeye karar verdim artik orda da olmazsa son care senden tekrar bi rica ederim. Cok tesekkur ederim.

//Herkese cok tesekkur ederim. Burdan bir muridimiz sorgulatti thy bangkoka goturebilmis gorunuyormus. Ben de yonumu o tarafa degistirmeye karar verdim burayi sonraya birakip once taylanda gidip adamlara memleketinde carlayacagim :D uzaktan cirkeflik cok zor cok fena telefon faturasi giriyor. Nicki belki bilinsin istemiyordur diye yazmiyorum ama kendisine burdan da cok tesekkur ederim saatlerce telefon konusmalariyla edinemedigim bilgiyi bana verdi. Tekrar herkese cok tesekkur ederim sizi seviyorum ♡ uzakdogudan bir isteginiz olursa yazin yanimda ustumdeki kiyafetler ve telefon cuzdandan baska bir sey yok nasilsa yerim bol :D

eşşoğulları ya, bak gene sinirlendim. Şu bavulu bul ben de çok rahatlıyacam :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    ruhi bunu yazdı

Ya ruim biliyorsun nasil kac gun asi ilac kovaladigimi :D bulursam haber edicem 

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı

kullandıgın ilaç mı vardı içinde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı

ondan dolayı kızıyorum zaten. gıyecek vs çözulur de. ilaçlar sıkıntı. :R

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam poşetleri görünce peksimet sandım :)) Kamboçya da ingilizce durumu nasıl? Benimde gitmeyi düşündüğüm bir yer..

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    watervay bunu yazdı

Hocam poşetleri görünce peksimet sandım :)) Kamboçya da ingilizce durumu nasıl? Benimde gitmeyi düşündüğüm bir yer..

Ben de yakacak sanmistim (: gel gel ingilizce uc bes kelime biliyor cogu insan, tarzancalari da fena degil

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

THY larında çalışan bir arkadaş var süreci danışalım mı hocam ? bi yardımı dokunur mu 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

😁 bangkokta olay cikarip buldummmmm! @Paranoiattack hocama ve yardimci olmaya calisan diger hocamlara tekrar cok tesekkur ederim.

Rush koyan thy olduguna gore temelde thynin sucuymus ama bangkok airwaysin lost and foundunu tavaf ederek cikardim onlar da bi miktar suclu. Icinde eksik yok.

Bol tesekkur! 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

😁 bangkokta olay cikarip buldummmmm! @Paranoiattack hocama ve yardimci olmaya calisan diger hocamlara tekrar cok tesekkur ederim.

Rush koyan thy olduguna gore temelde thynin sucuymus ama bangkok airwaysin lost and foundunu tavaf ederek cikardim onlar da bi miktar suclu. Icinde eksik yok.

Bol tesekkur! 

Hadi gözün aydın hocam :)

Memento Mori
Toplam Hit: 4136 Toplam Mesaj: 30
kayip bagaj thy