folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Thy'nin Bilişimciler İçin İlanı!!

Thy'nin Bilişimciler İçin İlanı!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

88 sonrasını almıyorlarmış sayfa içeriğini değiştirip başvuru yaptım onaylandı başvuru :D

alttaki ufak kutuyu isaretlerken okuduysan forumu gonderirken hani :D orda ise dahi alinsaniz bilgilerde yalan yalnis bisi oldugu anlasilirsa 5 kurus vermeden kiciniza tekmeyi basariz diolar hocam ona gore :D ciddiye aliorsan eger bunuda goz onunde bulundur

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

88 sonrasını almıyorlarmış sayfa içeriğini değiştirip başvuru yaptım onaylandı başvuru :D

alttaki ufak kutuyu isaretlerken okuduysan forumu gonderirken hani :D orda ise dahi alinsaniz bilgilerde yalan yalnis bisi oldugu anlasilirsa 5 kurus vermeden kiciniza tekmeyi basariz diolar hocam ona gore :D ciddiye aliorsan eger bunuda goz onunde bulundur

ben yanlış bilgi vermedimki hocam 92 yazdım yine doğru bilgi yani :D maddeler arasında sayfayı değiştiremezsiniz yoktu ona istinaden :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    • THY A.O.’nun yapacağı dil sınavında başarılı olmak,

Şair burada der ki;

Her kim ki sahip değilse tanıdık bir vekile, işe almayız sokarız o şekile...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

var mı sınava çağırılan ? hortlatayım bir konuyu

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

üniversitedeyken part-time çalışıyodum taşeronlaştı yer hizmetleri, yeni şirkete bizi almak için tekrar mulakata çağırdılar cemaatçi badem bıyıklının iri içki içermisin diye sordu bende sosyal içiciyim dedim siktir ettiler. dayı bulmanız lazım daşşaklı işe girebilmek için 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bana sınav daveti geldi. Başka gelen var mı?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Bana sınav daveti geldi. Başka gelen var mı?

banada geldi hocam

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

"Weee are torpil airlines....."

Not late for nothing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bu adamlar kaç para mayış verirler fikri olan var mı?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 3059 Toplam Mesaj: 21