folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ticarete Girmek İsteyen Ya Da Ticarette Olup Elini Güçlendirmek İsteyenler İçeri

Ticarete Girmek İsteyen Ya Da Ticarette Olup Elini Güçlendirmek İsteyenler İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

Hoş konu. Takip

Diyelim kickstarter da ürün bulduk. EXCLUSİVE DİSTRİBUTOR RİGHTS almak istiyoruz.

Adım adım ne yapmak lazım?

Hocam bu benim işlerimden birisi neden sana hiç bir ücret olmadan bunu öğretiyip kendime rakip oluşturayım ki. 5 Sene Uluslararası ilişkiler okudum bir okadar süre kendimi bu işlere verip sözleşme hazırlamak sözleşmenin hukuki bağlayıcılığını vs organize etmek gibi işlere okadar emek verdikten sonra bunu direk buyur sende kaymağını ye gibi bir şekilde anlatamam malesef. Anlayışla karşılamanı bekliyorum. 

2 kelime laf etmenle adam karşına rakip olarak çıkıp seni tokatlayabiliyorsa boşu boşuna emek vermişsin. Yazık olmuş senelerine emeklerine.Bi de sen Amerikadasın şöyle süper yürüyen işlerin girişimlerin projelerin var. Ama adama 2-3 kelimeyle açıklayıp yol göstersen batıyorsun =)

Bence sitede sorduğun her soruya birileri çıkıp bu cevabı vermeli. 

https://www.tahribat.com/forum/dolar-yine-niye-kalkisa-gecti-239451
    6 sene iktisat okudum bir o kadar süre kendimi bu işlere verdim.Hiçbir ücret olmadan sana niye bunu açıklayayım ?

https://www.tahribat.com/forum/bu-site-hangi-dille-yazilmis-239126
    4 sene Yazılım mühendisliği okudum bir o kadar süre kendimi bu işlere verdim. Hiçbir ücret olmadan sana niye bunu söyleyeyim?

https://www.tahribat.com/forum/bu-video-da-calan-muzigi-nasil-bulabiliriz-239457
    10 sene Müzikle uğraştım. Hiçbir ücret almadan sana niye yardım edeyim ?

Senin mesajlarına cevap atan herkes salak , kimse emek vermedi bi halt için , bi sen emek verdin bi sen akıllısın

İşte konunun altın değerinde ki cevabı :)

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BrighStar bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

Hoş konu. Takip

Diyelim kickstarter da ürün bulduk. EXCLUSİVE DİSTRİBUTOR RİGHTS almak istiyoruz.

Hocam bu benim işlerimden birisi neden sana hiç bir ücret olmadan bunu öğretiyip kendime rakip oluşturayım ki. 5 Sene Uluslararası ilişkiler okudum bir okadar süre kendimi bu işlere verip sözleşme hazırlamak sözleşmenin hukuki bağlayıcılığını vs organize etmek gibi işlere okadar emek verdikten sonra bunu direk buyur sende kaymağını ye gibi bir şekilde anlatamam malesef. Anlayışla karşılamanı bekliyorum. 

2 kelime laf etmenle adam karşına rakip olarak çıkıp seni tokatlayabiliyorsa boşu boşuna emek vermişsin. Yazık olmuş senelerine emeklerine.Bi de sen Amerikadasın şöyle süper yürüyen işlerin girişimlerin projelerin var. Ama adama 2-3 kelimeyle açıklayıp yol göstersen batıyorsun =)

6 sene iktisat okudum bir o kadar süre kendimi bu işlere verdim.Hiçbir ücret olmadan sana niye bunu açıklayayım ?

4 sene Yazılım mühendisliği okudum bir o kadar süre kendimi bu işlere verdim. Hiçbir ücret olmadan sana niye bunu söyleyeyim?

https://www.tahribat.com/forum/bu-video-da-calan-muzigi-nasil-bulabiliriz-239457

Senin mesajlarına cevap atan herkes salak , kimse emek vermedi bi halt için , bi sen emek verdin bi sen akıllısın

Geleneksel Tahribat cevapları her konuda olmazsa olmaz. Bu sebeple vaktimi ayıramayacağım vereceğim ilk ve son cevap. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Herhangi bir urun icin bu hakki alabilir miyiz hepsi icin boyle bir sey sozkonusu mu yoksa su kategorideki urunler diye bir kategori var mi?

Edit. Pardon ben konuya atilan mesajlari okumadan sormustum oyle bedavaya soramiyormusuz bu mesajin okunmasi esnasinda hayatindan 20 saniye caldigim kisiler iban gondersin

izzmarit tarafından 02/Şub/19 21:36 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    scarletbeard bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

Hoş konu. Takip

Birader üşenmesem girip yardım istediğin bütün konuların altına benzer cevaplar atarım. Atıyorum php yardım diye konun var, ben sığırmiyim o kadar emek vermişim öğrenmişim sana yardım mi edicem. Ya da excel yardımı istemişsin bir konuda herkes yardım etmiş o adamlar sığır mi? İşleri gucleri yok mu amk. gelip surda yazdığına bak. Forumda ban olayına karşıyım zaten 15 kişi kaldık ama admin olsam ab ye kadar banlardim seni. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

Geleneksel Tahribat cevapları her konuda olmazsa olmaz. Bu sebeple vaktimi ayıramayacağım vereceğim ilk ve son cevap. 

Vay arkadaş koskocaman ULUSLARARASI İLİŞKİLER Mezunu gelmiş,bana cevap vermiş. Kardeşim zaman ayırmışsın Allah razı olsun.Sen Amerikalarda para yapmak adına her daim uğraşırken bana o kıymetli vaktini ayırıp cevap vermişsin. Ben harcadığın bu zamanın altında ezilirim.

İBAN adresini yollarsan vermiş olduğun bu cevabına,ayırmış olduğun zamanına karşılık ücretin neyse ödemek isterim. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

İyi kötü elin biraz para görmüş eyvallah ama burada triplere girmeye ne gerek var hocam ?

Trilyoner adamlarla muhattap oluyorum senin kadar egolu değiller ki senin kazandığın para onların yanında sinek vızırtısı kalır.

DadasAdam tarafından 02/Şub/19 20:58 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    BrighStar bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

Hoş konu. Takip

Hocam buradan sordum bişey demedin pm attım yine bişey demedin..

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Yazık ne hallere gelmişiz :) 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Benim bildiğim kadarıyla distribütör haklarını sorgulayabileceğiniz bir mekanizma yok ama bu genelde şöyle oluyor.

Bir kurum ile anlaşırsınız, (yani ithal edeceğiniz ürünün satıcısı ile) ve tr'de sadece bana satış yapacağına dair bir sözleşme yapalım dersiniz.

Ondan sonrası biraz kurumun ahlaki yapısına kalmış açıkçası. Sözleşmeye uyup sadece size satabilirler, satmazlarsa dava vs. ile haklarınızı alabilirsiniz ( burası tr hiçbir şeyin garantisi yok gerçi :))

Öyle her ürünün dağıtım hakkını da hadi alayım diye alamazsınız. Adam geniş bir pazar varken, neden sadece size bu hakları versin ki ? Eliniz güçlü olmalı.

Hocam bir de bu ürün çok pahalı gözüküyor. 196 usd gördüm. Bu dolar kurundan bu fiyata çok zor satılır bence.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Kusturmeyin olm adami, bugun olmazsa baska zaman farkli bir konuda yardimi dokunurdu. Isterse yardimi dokunmasin ne bilem laf atmali konular bana pek hos gelmiyor.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 3605 Toplam Mesaj: 29
marka devri