folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tiki Gençlik Böyle Olsa Gerek

Tiki Gençlik Böyle Olsa Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------

işte chp'ye oy verenlerin çoğu böyle kişiler, dünyadan habersiz olan insanlar chp'ye oy vermişler :)

ama gerçekten de chp'nin seçmen profilini oluşturuyor bunlar. tiplerden de belli çünkü sosyetik ve açık kesim genelde chp takılır ama bunların bir de fazlalığı var aptallar çünkü bi insan başbakanı da bilmez mi ya :)

bana laf atmayın siz de akp'ye oy verenleri 1 buzdolabına kanan cahil, cühela kişiler olduklarını söylüyordunuz.

Ne kadar saçma konuşuyosun sen ya :) cidden kendini gülünç duruma düşürüyorsun.Burda sorun chp mhp akp falan degil şimdi sana desem ki

nerden biliyosun saydın mı diye? chp'nin seçmen profilini sanki kendin oluşturdun.Sırf muhalefetsin sende giriyosun o profile unutma 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

işte chp'ye oy verenlerin çoğu böyle kişiler, dünyadan habersiz olan insanlar chp'ye oy vermişler :)

ama gerçekten de chp'nin seçmen profilini oluşturuyor bunlar. tiplerden de belli çünkü sosyetik ve açık kesim genelde chp takılır ama bunların bir de fazlalığı var aptallar çünkü bi insan başbakanı da bilmez mi ya :)

bana laf atmayın siz de akp'ye oy verenleri 1 buzdolabına kanan cahil, cühela kişiler olduklarını söylüyordunuz.

Birincisi niye AKPye oy verenler CHPyi dinsiz imansız sokakta çıplak gezen akşam içer sabah gezer insanlar olarak görürler buna bi mana veremedim

ikincisi saydınmı kimin CHPye oy verdiğini

üçüncüsü parayla imanın kimde olduğu belli olmaz

dördüncüsü din lafla olmaz Allah sevgisi ağızda değil kalpte olmalıdır bunu ben değil İslam Alimleri söylüyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

vahh vahh nereye gidiyoruz böyle :( geçen her saniye toplum bilincini kaybediyor !

edit: lan herşeyi anladım vidyonun sonunda başbakanımızı soruyor ona bile cevap veremıyorlar...ben utandım olamaz böyle bir şey

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

heacker61 bunu yazdı:

vahh vahh nereye gidiyoruz böyle :( geçen her saniye toplum bilincini kaybediyor !

edit: lan herşeyi anladım vidyonun sonunda başbakanımızı soruyor ona bile cevap veremıyorlar...ben utandım olamaz böyle bir şey

sorma hocam ya çok komikler, aslında böyle kızlarla takılacaksın dünyadan habersizler, ver eline elma şekerini, tut elinden dolaş :)))

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

heacker61 bunu yazdı:

yataktan başını kaldırmayan tipler işte üstlerinde hep birisi olduundan haberleri kaçırıyolar :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

ya da dünyanın içinde bir gezegen oluşmuş bu kişiler orada yaşıyor, çünkü bir yurttaşın yaşadığı ülkenin başbakanını, cumhurbaşkanını bilmemesi hiçbir şekilde açılanamaz, benim 5 yaşında kardeşim var o bile bırak başbakan, cumhurbaşkanını, tüm bakan kadrosunu sayıyor.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek

.................................................................

egütüm sistemi saolsun...tam yol devam....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

bunlar gibi olmayı çok isterdim..

dünya sikimde deil

kuşlar kebekler nikelar adidaslar falan..

All is well
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

Böyle saçma saçma konuşma.CHP ye oy verenler bellidir Atatürkçüdür.Cumhuriyeti savunur.Atatürkün 6 ilkesini benimsemiştir.Sosyetik ve açık kesim diyerek insanları ayırma.Siz demiyomusunuz herkes eşittir diye biz başı açığada saygı duyucaz diye.Ne oldu birden renginizi bellimi ettiniz.Acaba siz bizim kadar kitap okudunuzmu ? acaba siz bizim kadar Atatürk'ü anlayıp sevebildinizmi ? acaba siz bizim kadar ülkenin geleceğini düşünüp tam bağımsız Türkiyeyi savundunuzmu ? acaba siz bizim kadar bu ülkeye hizmet ettinizmi ? acaba siz bizim kadar emperyalistlerle uğraştınızmı ? ha ama doğru sizin okudunuz şeyler ve hizmet ettiğiniz şeyler Amerikanın ülkeleri ele geçirmek için yürütmüş olduğu amerikan müslümanlığı.Kara çarşaflar humeyniler sizin tuttuklarınız.Sizin tuttuğunuz şeyler aydınlık değil.Dünyadaki ilerlemeler yerine hep geriye gitmek sizin davanız.İran'da sizin gibilerin yüzünden rejim değişikliğine gitti ne oldu.İnsanların yüzüne kezzap atan,insanlara işkence çektiren,hesapta allaha küfür etti diye insanları vuranlardansınız.Bu Müslümanlık değildir.Bir kişinin günahının hesabını ancak Allah sorar kullar değil.Türkiye Cumhuriyeti,Atatürk çizgi ve ışığında her zaman yüreyecektir.O hayal etmiş olduğunuz şeyhler dervişler tekkeler dönemini unutun.Çünkü bizim bu ülkeyi ne Malezya nede Filistin gibi çapulcular yapmaya niyetimiz yok.

Toplam Hit: 8027 Toplam Mesaj: 64