folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Tinder Plus Üyeliği | 6 Aylık - Bedava

Tinder Plus Üyeliği | 6 Aylık - Bedava

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Google play store'dan Huawei store yani huawei app gallery indirin arkadaşlar indirikten sonra açın yeşil iconlu Hediyeler butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra Aşşağı doğru indiğinizde 6 aylık Tinder Plus kazan yazar ona tıklayın.

Size bir kod verecek kodu aldıktan sonra mobil tarayıcınızı veya pc tarayıcınızı açın tinder.comdan giriş yapın giriş yaptıktan sonra size verdiği kodu alttaki gibi kullanın

tinder.com/vip/sizin_kodunuz_buraya_gelecek

bu şekilde siteye giiriş yaptıktan sonra üyeliğiniz tanımlanacak 6 ay boyunca sınırsız beğenme ile keyfinize bakın

Bol flörtingler

alıntıdır.

DanqerLine tarafından 22/Ara/20 11:28 tarihinde düzenlenmiştir

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

Google play store'dan Huawei store yani huawei app gallery indirin arkadaşlar indirikten sonra açın yeşil iconlu Hediyeler butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra Aşşağı doğru indiğinizde 6 aylık Tinder Plus kazan yazar ona tıklayın.

Size bir kod verecek kodu aldıktan sonra mobil tarayıcınızı veya pc tarayıcınızı açın tinder.comdan giriş yapın giriş yaptıktan sonra size verdiği kodu alttaki gibi kullanın

bu şekilde siteye giiriş yaptıktan sonra üyeliğiniz tanımlanacak 6 ay boyunca sınırsız beğenme ile keyfinize bakın

Bol flörtingler

alıntıdır.

böyle konular için mykb vardı ne oldu o arkadaşa profiline girdim banlı yazıyor ama sebep vs göremedim.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

play store indircemiz huwaei linki varmi oyle bisey yok yada ben bulamadim :) yorumlardan anladigim dun bitmis kampanya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.global

bu di mi? 

Uygulamanın içinde store uygulamasını indir 200 tl indirim kazan diyor ulan store uygulaması bu değil mi zaten beynim yandı sabah sabah? 

Bulamadım hediyeler kısmını 

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hali hazırda P30 kullandığım için;

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.global

bu di mi? 

Uygulamanın içinde store uygulamasını indir 200 tl indirim kazan diyor ulan store uygulaması bu değil mi zaten beynim yandı sabah sabah? 

Bulamadım hediyeler kısmını 

Aynen hediyeler kısmı bende de yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

Bol flörtingler

alıntıdır.

böyle konular için mykb vardı ne oldu o arkadaşa profiline girdim banlı yazıyor ama sebep vs göremedim.

aynen ben de göremedim, merak ettim acikcasi...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

Bol flörtingler

alıntıdır.

aynen ben de göremedim, merak ettim acikcasi...

Geçenlerde yönetime sallamışti bi konuda

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Yapabilen yok mu  :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Honor kullanıyorum. Dün öyle denk geldi bir yerden girdim. Telefondamı denk geldi bilmiyorum. Kampanyalar arasında Tinder vardı girdim içeriğinde kasım mı ekim mi 23 felan yazıyordu dedim geçmiş. Genede uygula dedim oldu. Şuan 6 ay kovalamaca. Hemde şu herkesinde evinde ske ske durduğu zamanlarda. Ekmek var...

EDİT : Bu arada AZAR'da 10 karı kız görüntüleme vermiş bedava. Kullanın :))

wordros tarafından 22/Ara/20 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Samsung dan yaptım arkadaşlar Google Playden indirdiğiniz uygulama o değil. Google' a Huawei App Gallery yazarak kendi sitesi üzerinden Apk indirip kurun o şekilde alın kodu.

Toplam Hit: 7636 Toplam Mesaj: 25
tinder