folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Tinder Satın Alınan Uygulamayı Geri Yükleme Problemi

Tinder Satın Alınan Uygulamayı Geri Yükleme Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Normal hesapla prem arasinda ne fark oluyor ? Ilk ciktigi zamanlar kurup bi iki deneme yapmistim baktim ekmek yok sildim gitti prem kismini sazan.avi saniyordum.

hiç bi artısı yok

benim arkadaşta 5 tane like almış ama daha eşleşmediği kızlar vardı

gitti çocuk aylık pre aldı bi açıldı aq resimsiz veya manzara resmi koymuş hesaplar çocuğun gözden ince bi yaş geldi :W

Araba anahtari parlament ve spor salonunda foto olacak kanka bide senin su cicekli gomleklerden koycan bak nasil yagiyor :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Normal hesapla prem arasinda ne fark oluyor ? Ilk ciktigi zamanlar kurup bi iki deneme yapmistim baktim ekmek yok sildim gitti prem kismini sazan.avi saniyordum.

hiç bi artısı yok

benim arkadaşta 5 tane like almış ama daha eşleşmediği kızlar vardı

gitti çocuk aylık pre aldı bi açıldı aq resimsiz veya manzara resmi koymuş hesaplar çocuğun gözden ince bi yaş geldi :W

Araba anahtari parlament ve spor salonunda foto olacak kanka bide senin su cicekli gomleklerden koycan bak nasil yagiyor :F

çiçekli gömleğe laf ettirmem len 

kızlar harbi beğeniyor aq 

( seri köz getirci gömlekleri hariç)

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

öncelik ile geçmiş olsun benimde benzer  bir sorun olmuştu matchleri kurtaramamıştım. şimdi public konuda tinder övmeyeyim ama tinder candır, happn heycandır, azar can sıkıntısı için okey ama icraat için tirttir. premium un en güzel ozelliği x bir yere gitmeden once oranın search'ini yapip. gittiğinde orada direk işe koyulabilmen..

süper like vs de kararsizların kafasını çelmende işe yarayacaktır.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Kreyzi bunu yazdı

Benim bi arkadas premiumun istedigin lokasyonda arama ozelligini kapak atacak avrupali koca aramakta kullaniyor

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Tinder fake diyenler bir şey bilmeyenlerdir. Şuan telefonumda 50-60 tane tinderdan eslestigim kişilerin numaraları var. Çoğuyla bulusamiyorum çünkü zaman yok. Yakışıklı da felan değilim sadece doğal ve net fotolar koyuyorum. Güneş gozlugum kaslı vücudum ve arabamin fotosu felan yok. :) Sadece uygulamayı geri yukleyemedim. Payments den baktım denedim o da olmadı anasını satayım. Bu numara nerde yav

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Hakkinen bunu yazdı

Tinder fake diyenler bir şey bilmeyenlerdir. Şuan telefonumda 50-60 tane tinderdan eslestigim kişilerin numaraları var. Çoğuyla bulusamiyorum çünkü zaman yok. Yakışıklı da felan değilim sadece doğal ve net fotolar koyuyorum. Güneş gozlugum kaslı vücudum ve arabamin fotosu felan yok. :) Sadece uygulamayı geri yukleyemedim. Payments den baktım denedim o da olmadı anasını satayım. Bu numara nerde yav

Payment da ki transaction ID 'yi girmeyi denedin mi ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı

Payment da ki transaction ID 'yi girmeyi denedin mi ?

Payment de bulamadım onu da ben mi ozurluyum acaba :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

https://pay.google.com/payments

Buraya bak bir de. 

Ordada aynı şeyler yazılı onay numarası felan yok bulamadim

Hocam burada işlem üzerine tıklayınca sağda küçük bir detay ekranı açılıyor. Oradaki transaction id yi göndermeyi denedin mi? Mailde sipariş no olarak sadece bu numara gelir. Yaptığın ödemenin id sidir. Başkada bir benzersiz numara olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bunu yolladığında düzeltilir. 

Ben paymentte nasıl bulacağını yazdım hocam

Edit: Yine olmadıysa team ile bağlanıp bulayım ben :)

Yazilimci tarafından 07/Ağu/19 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

Titanyumun gücü adına!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

https://www.donanimhaber.com/Tinder-Google-Play-e-komisyon-vermemek-icin-kendi-odeme-sistemini-kullanacak--112703

Bir ara haberlerde gezerken böyle bir habere denk gelmiştim hocam. Sebebi bu olabilir mi ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

arkadaslar payments de GPA ile baslayan işlem kimliği numarası gibi bişey var ama onu girincede olmuyor. bunu daha önce yapmış olan var mı ya da team ile halledebilecek olan var mı 

Toplam Hit: 3070 Toplam Mesaj: 25
tinder