folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tırnak Yeme Alışkanlığı

Tırnak Yeme Alışkanlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Le6aL
    Le6aL's avatar
    Erkek
    Kendimi bildim bileli tırnak yiyorum bu alışkanlığı nasıl bırakabilirim ? Bu durumda olan müridler var mı ? Görüntü bakımından toplum içinde hiç hoş durmuyor buna bi çare bulmam lazım ?..Şimdiden Teşekkürler..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla acı ojeler var şeffaf  onlardan sürüyolar 

ağzına götürünce acı bi tat geliyo ağzına. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Oje gibi bir şey sürülüyor, acı. Yiyemiyorsun haliyle.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    bende kendimi bildim bileli yerim. acı oje sürdüm bu defa yutmamaya başladım yiyip tükürüyordum :D kısaca kurtulamadım ben ojeyle.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Kötü alışkanlık harbiden. Bir zamanlar bende yerdim hani yerdim demiyelimde... sonra bıraktım şükür.

the man who gets tired after eating a ban
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

bende de aynı illet var. ya canım çok sıkıldığında ya da stres altında oldugum zaman tırnaktan başlıyorum tırnak etlerine kadar ne varsa kemiriyorum. acılı oje bende de işe yaramamıştı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Le6aL
    Le6aL's avatar
    Erkek
    hocam peki bıraktığında tırnak normal görüntüde oluyor mu ? uzuyo mu yani..sırf görüntü bakımından bırakıcam bu illeti
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

ev arkadaşmda sadece parmak görünüyo tırnak filan yok . elini ağzına attığı zaman soldan bi tokat çakıyom daha yemiiyo oda denedi oje filan ama nafile . bi arkadaşınla anlaş parmagnı ağzına götürdüğün zaman iki tane çaksın sana düzelir 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

tosun bunu yazdı:
    -----------------------------

ev arkadaşmda sadece parmak görünüyo tırnak filan yok . elini ağzına attığı zaman soldan bi tokat çakıyom daha yemiiyo oda denedi oje filan ama nafile . bi arkadaşınla anlaş parmagnı ağzına götürdüğün zaman iki tane çaksın sana düzelir 

-----------------------------

Ahahha :d Hocam ne adamsın :d Dayak İyi bi öğretici bencede :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

çok şükür bende öyle bi alışkanlık yok ama tırnağını yiyenleri uyarma gibi bi alışkanlığım var. Örneğin evde, okulda, işte, sokakta, bahçede veya parkta tırnağını yiyen birini gördüğüm zaman yanına gider: Merhabalar lütfen tırnağınızı yemeyiniz! der saygılarımı sunar ve oradan hızla uzaklaşırım :)))
    Allah kolaylık versin hocalar inşallah en yakın zamanda kurtulursunuz bu illetten... saygılar ...

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

oha bide yiyip yutuyonuzmu : P

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
Toplam Hit: 3219 Toplam Mesaj: 22