folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder TKP Hırsızdan Hesap Sorma Zamanı Geldi Diyor.(Elime Tutuşturulan Kagıt)

TKP Hırsızdan Hesap Sorma Zamanı Geldi Diyor.(Elime Tutuşturulan Kagıt)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megamo
    Megamo's avatar
    Erkek

http://img88.imageshack.us/img88/9347/img003l.jpg

bu sabah yolda yürürken elime şu kagıdı tutuşturdular bende scan edip foruma kyoayım dedim link yukarda.

İşsizlik neden var çünkü nekadar çok işsiz varsa, insanlar okadar düşük maaşa razı edilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SMYRNA
    SMYRNA's avatar
    Erkek

Bunların ağabeyleri babaları dayıları ablaları da o dönemde hesap soracaklarını söyleyip yollara dökülmüşlerdi bu gün kapitalizm emparyalim materyalizm gibi o dönem karşısında olduklarını söyledikleri şeylerin temsilciliklerini yapıyorlar....

tekneleri yatları katları var nedense o dönemde komün oldukları dostlarıyla paylaşmayıp sevgililerini atıyorlar...Geçmişin hızlı solcuları bugünün en sağlam kapitalistleri ise eyvaaah ki ne eyvah...Hala peşlerinden gidenlere de acırım ve bilirim ki onlarda jack daniels ve püro ile tanıştıklarında geçmişleri hayal olacak....

İzmirin denizi kız, kızı deniz Sokakları hem kız hem deniz kokar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Eee ne olcak şimdi??? Nasıl hesap sorulacak?

Link yerine resim olarak ekleyeydin bari içerik net anlaşılırdı.

Güzel yazmışlar da "TKP" ve "Komunist" yazınca ve hadi örgütlenelim deyince hoş görülmeyebilir.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

SMYRNA bunu yazdı:
    -----------------------------

bu gün kapitalizm emparyalim materyalizm gibi o dönem karşısında olduklarını söyledikleri şeylerin temsilciliklerini yapıyorlar....

arkadaş -izm lerde hızını alamamış anlaşılan.    materyalizme bile karşı yaptı bizi (:  ne diyelim. allah arttırsın.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

abi yapmayın şunu artık yeter yaa.

nedir bu akp den istediğiniz, nedir bu sıkı yönetim isteğiniz, nedir bu başbakanımızın çaldıklarının sizi yorması?

zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış bilmiyomusunuz?

yetmedimi aqp'sine ettirdiğiniz küfürler? sizin yüzünüzden cehenneme gitmek zorundamıyım ?

şu devirde güvenilecek adam yok arkadaş, kime emanet edicez ülkeyi oyumuzu veripte. şaştım kaldım vallahi :|

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Sonra oldu kapitalist

Tıraş oldu bak kemalist

Irksız ama baya faşist

İtilmiş kro medeni.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İstiklal'den geçtin herhalde? Bunun gibi 150 tane broşür tutuştururlar eline. Takılacak yanı yok. Çünkü bildiğin sokaktaki adam ağzıyla yazılmış. Bunları zaten herkes biliyor. En azından bir siyasi parti broşüründen sağlam kaynaklı, akplilerin kıvıramayacağı ve mors olacakları şeyler görmek isterim.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megamo
    Megamo's avatar
    Erkek

arkadaşlar sizin forumda amma zor bir resim koymak yahu butonlar yok resim koymak için. zaten o yuzden koyamadım. 

İşsizlik neden var çünkü nekadar çok işsiz varsa, insanlar okadar düşük maaşa razı edilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

İstiklal'den geçtin herhalde? Bunun gibi 150 tane broşür tutuştururlar eline. Takılacak yanı yok. Çünkü bildiğin sokaktaki adam ağzıyla yazılmış. Bunları zaten herkes biliyor. En azından bir siyasi parti broşüründen sağlam kaynaklı, akplilerin kıvıramayacağı ve mors olacakları şeyler görmek isterim.

bunları herkes biliyor fakat kimse sesini çıkaramıyor. çünkü bu millet korkutuldu. pusturuldu zamanında.

ses çıkamamsı normal. tkp nın yaptığına destek vermiyorum fakat yine de birşeyleri milletin gözüne sokmaya çalışmaları güzel bir şey.

gerçi o alınan kağıtlar 2 adım ötede buruşturulup atılıyor.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

nedense komünizm ve faşizm isteyenlerin, bu düşüncedeki ve isimdeki partilerin biryerlere geleceğini ummuyorum.Sanırım ülke bundan sıkıldı.

Günümüzde iş şeriatta.Buna engel bulmak şart.Cumhuriyetçi olmak, rejim devrimine karşı çıkmak şart.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bazen banada uzatıyorlar böyle broşür.

alıp burnumu siliyorum.

başkada bi işe yaramaz zaten..

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 2883 Toplam Mesaj: 14