folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Toplantı Kulaklığı Tavsiyesi (?)

Toplantı Kulaklığı Tavsiyesi (?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar Mürid ve Mürideler;

Malumunuz corona yüzünden Karantina modundayız. Ben haftada 1 dişari cikiyorum bazen 2 haftada bir oluyor. Tabi işler güçler aynen devam, sürekli toplantı yapiyoruz. Toplantılarda kullanmalık, Aktif gürültü engelleme konusunda iyi kulaklık ariyorum.

Airpod ve Airpod Pro kullanıyordum son zamanlarda beni delirtti. (Pro, sürekli cizirti yapıyor) ve arada kopma yapıyorlar. Bir ara sahtemi diye düşündüm apple a sordurttum orjinal ve üretim hatasi olan bir pro modeliymiş getirin bire bir değiştirelim diyor. amk kktc de yasiyorum. Buradan tc ye gondermek sıkıntı, Kulak içi olduğu için heralde pili 1-1,5 yilda öldü ikisininde. 15-20 dk de kapaniyorlarda. (belki de kopmalar bundan oluyor) illla koca kullaklık olsun demiyorum ama kulak içi olursada biraz dayanikli olsun istiyorum.

Simdi güzel bir cihaz alayim sesimi iyi alsın, evde ki coluk cocuk sesini kessin. fiyati 5K+ olmasın :) evladiyelik olacak ise 3k makül. 1 yil sonra çop olacak ama işimi görecek bir sey ise de 1k civari mantikli.

Soruyu sormayı unutuyordum bana bir kulaklık önerirmisinğiz ? toplantılar için kullanmalık..

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Jabra kullanmanı öneririm hocam gayet rahat ve yormuyor kaliteside 10/10

Memento Mori
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Mis Gibi değil mi ya :) çiçek çiçek hocam :)

Türk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    kiokhan bunu yazdı

hocam kablolu cok aramiyorum, birde bu tarz kulakliklarin ana problemi bütün ortamin sesini iletmesi. Ben bakanlik personeli ile toplantı yapiyorum arkada kızım, "ASKIMM EFE YANIMA GELIP OSURUYOR" diye bağırıyor. komik anlar yaşanıyor

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

thy ve zaranın call centerları genelde jabra kullanıyor hocam. Reskam hocanın önerdiği marka.

https://www.jabra.com.tr/business/office-headsets/jabra-evolve/jabra-evolve-75

şunu görmüştüm bir ara baya övülüyordu call center çalışanları tarafından.

benim pek bilgim yok ama kulaktan dolma bilgiler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    kiokhan bunu yazdı

hocam kablolu cok aramiyorum, birde bu tarz kulakliklarin ana problemi bütün ortamin sesini iletmesi. Ben bakanlik personeli ile toplantı yapiyorum arkada kızım, "ASKIMM EFE YANIMA GELIP OSURUYOR" diye bağırıyor. komik anlar yaşanıyor

olaya çok güldüm de, bence,

senin, kulaktan ağzının ucuna kadar uzanan, bu kısmında iç tarafında mikrofon olup, aynı zamanda dış kısmında da mikrofon'lar olup buradaki sesleri filtre'leyen , bluetooth'lu  bir'şey bulman lazım. 

Ee bu'da hafif olmaz. kafaya esnek hafızalı tel'le filan sarılması lâzım.

küçük olan Kulakİçi kulaklıklar işine yaramaz diye düşünüyorum. 

ama Ten Rengine uygun birşey alacaksın ki, çok sırıtmayacak.  tabiatıyla, Saçlı olan bölgedeki Tel de uygun Renkte olacak.

RitmFarbRacourci tarafından 03/Şub/21 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

1more-ehd9001ta

gürültü engellemesi aşırı iyi ben hem toplantı hemde müzik için kullanıyorum bass kalitesi gerçekten güzel

tek dezavantajı yazılım eğer kulaklığı alırsan yazılım indirip güncelleme yapma geldiği gibi kullan 

şarjı birkaç gün götürüyor çok uzak mesafeden denemedim ancak evin bütün noktalarından bağlantı kopması yaşamadan 

konuşabiliyorum en önemliside dışarda yürürken telefon görüşmesi yaptığımda sesimi duyuyorlar :D

cccyyyzzz
Toplam Hit: 1234 Toplam Mesaj: 7
kulaklık