Toptan Kontor Sistemi - Satış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Kontör olayına girme 7 yıl kadar önce uğraşıyorduk Sakın bulaşma Ama dersen ki eve terminal sunucu kuracağım 50 bin lira masraf Yapıp GSM şirketlerinden alacağım ve online parça satacağım Para var Dİ. Küçücük ilçelerde bile sunucu kuranlar var. Zaten en kıyıda Köse'de bile kalmış tekel bayilerini bakkalrida Ele geçirmiş durumdalar. Hiç bulaşmayın gerek yok Borsa oyna tüm dünyadaki insanlar borsa oynayıp değerlendirirken tr de yok bu olay. Ortalama olarak 5bin liradan aylık 500lira kazanç sağlıklı sekilde elde edilebilir. Çok abartıya kanmayin

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

streetw1se bunu yazdı:
    -----------------------------

ameros bunu yazdı:

250 kontor yollarsan sölerim

tbt ruhunun olmadığı belli 2011 üyesisin.. daha söylemek için bile 250 kontor istiyosun.. webcamde mi söylüceksin :))

neyse hocam bayilik almak değilde direk bu işi yapmak istiyor..

katılıyorum güzel bi espiri allah için.. :) hala gülüyom alınma bu kadar yawss

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
Toplam Hit: 2583 Toplam Mesaj: 14