folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Torrentleech Üyelikler Açık

Torrentleech Üyelikler Açık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı

Cross seed girmeden tutunmaniz zor. Zamanında o şekilde upload kasmıştım. Kolay gelsin. 

hangi torrent programları ile sorunsuz yaparız ? var mı öneri

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı

Cross seed girmeden tutunmaniz zor. Zamanında o şekilde upload kasmıştım. Kolay gelsin. 

hangi torrent programları ile sorunsuz yaparız ? var mı öneri

Sanırım söylediğimi yanlış anladınız. Size torrent sitelerinde yasak olan olan bi söylemedim. Torrent programlarin hepsi ile bunu yapabilirsiniz.

Baska kaynaktan indirdigin dosya ile torrentleech de gonderimde olan dosya ya hemen kaynağa girmek benim dediğim. Netten araştırma yaparsanız daha net bilgiue ulaşabilirsiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Seedbox şart eğer yoksa boş yere üye olmasyın

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Benim üyelik hala duruyor, sceneaccess te üyeliğim vardı ama uzun zaman girmedim silmiş puştlar. Ona davetiye bulursam güzel olacak :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

colin in paylaştıgı yeni kod ile üye oldum.

bu arada 

https://www.pussytorrents.org/

üyelik alımları açık kod girmeden.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Benim üyelik hala duruyor, sceneaccess te üyeliğim vardı ama uzun zaman girmedim silmiş puştlar. Ona davetiye bulursam güzel olacak :) 

Sceneacces rahmetli olalı baya oldu diye biliyorum. Nereden baktiniz üyeliğinizi sildigine ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Sceneacces rahmetli olalı baya oldu diye biliyorum. Nereden baktiniz üyeliğinizi sildigine ?

Aylar önce giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir üyelik yok dedi. Mail ile sıfırla falan dedim ama genede olmadı, site açıktı ama o zamanlar. Rahmetli oldu mu sceneaccess cidden?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Ratiomaster artık yemiyor mu ufuk abi? 

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Üye oldum sağol,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Aylar önce giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir üyelik yok dedi. Mail ile sıfırla falan dedim ama genede olmadı, site açıktı ama o zamanlar. Rahmetli oldu mu sceneaccess cidden?

Evet kapandi. Netflix vb siteler zamanla bitirecek bu torrent işlerini sanırım. Birde masraflı iş, site sahipleri sürekli pm atıp duruyordu destek için. Üye olmak ayri bir dert, sorunsuz üyeligi devam ettirebilmek ayri dert :)

Toplam Hit: 4570 Toplam Mesaj: 28
üyelik torrentleech tracker private