folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Toshiba 8 Gb Micro Sd Kart 2.39 TL Kargo BEDAVA !

Toshiba 8 Gb Micro Sd Kart 2.39 TL Kargo BEDAVA !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

başka bir sitede gördüm gold güzel kampanya yapmıs sanırım

http://www.gold.com.tr/U126366/Kart-Toshiba-8-Gb-Micro-Sdhc-Class4

ben 10 adet sipariş ettim.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Class 2 dir dir tahmin etmistim fiyat oyle olunca ama class4 mus kart. Performansini bilemicem ama guzel fiyat olmus.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

kampanya kartlar class4 olmasına ragmen iyi gorunuyorda inşallah Gold yine Gold' lugunu yapıp malları yollamamazlık etmez.

Hayat Bizi 61 kenara...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aercys
    aercys's avatar
    Erkek

EmQceR bunu yazdı:
    -----------------------------

başka bir sitede gördüm gold güzel kampanya yapmıs sanırım

http://www.gold.com.tr/U126366/Kart-Toshiba-8-Gb-Micro-Sdhc-Class4

ben 10 adet sipariş ettim.

Saolasın hocam, iyi denk geldi ihtiyacımda vardı :)

0x62 0x75 0x6e 0x75 0x20 0x79 0x61 0x7a 0x61 0x6e 0x20 0x74 0x6f 0x73 0x75 0x6e 0x2c 0x20 0x6f 0x6b 0x75 0x79 0x61 0x6e 0x61 0x20 0x6b 0x6f 0x73 0x75 0x6e
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

sanırım gold daha öncede bazı yanlışlıklar yapmış ve geri para iadesini gerçekleştirmiş,umarım bundan sorun çıkmaz :)

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

fiyat güzelde şikayetleri görünce güvenemedim güvenebilirsin diyecek biri varmı :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

saqeslanger bunu yazdı:

fiyat güzelde şikayetleri görünce güvenemedim güvenebilirsin diyecek biri varmı :D

hocam ben golddan anneler günü için ayrı teslim adreslerine 2 tane değişik ürün aldım ve sorunsuz ulaşmıştı.
    Tek sorun bana göer ürünü yolladıktan sonra kargo takip numarası vermemeleri.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

EmQceR bunu yazdı:

saqeslanger bunu yazdı:

hocam ben golddan anneler günü için ayrı teslim adreslerine 2 tane değişik ürün aldım ve sorunsuz ulaşmıştı.
    Tek sorun bana göer ürünü yolladıktan sonra kargo takip numarası vermemeleri.

saol hocam ürün ulaşmadı diye çok şikayet var da ondan dedim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

ben golddan sadece bir kere alış veriş yapayım dedim , philips mp3 player alıcaktım pıyasa fıyatından 20 lira ucuzdur . 79 ken orda 59 du . sipariş verdim 10 gun gectı kargolanmadı en son para iadesi yaptılar . boyle bi firma ... zaten sadeece  1 kere alısverıs yapıcaktım onuda yapamadım :W -.-

Hayat Bizi 61 kenara...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

tüh kaçırdık

Ehl-i Byte
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KrioS
    KrioS's avatar
    Erkek

2 tane sepete aldım sonra başa gelim 10 tane alım dedim baktım uçmuş:))

Toplam Hit: 3136 Toplam Mesaj: 25