Tost Makinesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

bunu tavsiye etmek için gelmiştim inox modeli resimdeki kadar parlamıyor,

kuşbaşı kırmızı et, marineli tavuk pişirebiliyor.

4 yıldır kullanıyorum performansından kayıp yok.

Antrikot pişiriyorum bunda, tam f/p

birde aliminyum karton kutu yaptım yağlar sıçramasın die, evde mangal oluyo

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

+1

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

korkmazda aparatlı olan vardı içini değiştirip waffle makinesine dönüştürebiliyosun istersen onlara bi bak hoşuma gitmişti.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sinbo, king , vestel bunların tost makinası ürünleri çöp parana yazık.

schafer , korkmaz gibi markalar bu işi hakkıyla yapıyor.

zaten ürünleri inceleydiysen dandik markaların teflonları dandik ince bükülebilen aliminyumdan yapılıyor.

kaliteli olanlar bükülmüyor ve ayarladığın ısıyı doğru ayarlıyor.

https://www.akakce.com/tost-makinesi/en-ucuz-schafer-start-gri-1600-w-tost-makinesi-fiyati,404515462.html

bizde bundan var. ızgaralarının düz olmaması dışında bir şikayetimiz yok. çizgili ızgarasının olması temizlikte büyük kolaylık sağlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/vestel-solen-t3500-dijital-inox-tost-makinesi-p-MTVES20242245?magaza=hacibaba&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.68076814-SDA.shop.camp6542166854adgr78277919963&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQiAmpyRBhC-ARIsABs2EApvQSmd5F01XzsGF_ZNIFiuv9O7tQUF5Jmdf76N3vGzXZ_6HKlpiM4aAnEsEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

bunu almıştım acayip memnunum tost ekmek ısıtma waffle her bişi yapıyorum alt üst ayrı derecelendirme ve süreli mükemmel

ekmeği koy git o sürede ısıtsın 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

sundan siparis gectim hocutlar eyw herkese, ins bi maraza cikarmaz

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

ne zamandir tost makinesi almak istiyorum, ne zaman girip incelesem vazgeciyorum cunku 100 liraya da var 2000 liraya da aq.

ben oyle cok sovluk seyler yapmicam. tost yaparim tavuk kizartirim en fazla. tosttaki kasari eritsin sucuk pisirsin yeter bana.

https://www.hepsiburada.com/sinbo-ssm-2513-tost-makinesi-p-HBV000002QU6J

sizce bu is gorur mu yoksa cok mu dandiktir, kanser yapar mi ? veya 500 1000 falan mi bayilmak lazim saglikli duzgun bisi icin ?

Hocam aman diyeyim alama, ürün dandik olması bir yana iç kısmı sökülmüyor, temizlemesi çok dertli. Sürekli yağlı kalıyor.

Sağ olsun, ev arkadaşım da 8 ay boyunca hiç temizlemeden defalarca kullandı. Bir gün baktım, üzerinde ki 3 günlük tavuk kalıntısını kazıyıp aynen kullandı temizlemeden etmeden. ogün bugündür tost yemiyorum :D

Acı Çekene Saygı
Toplam Hit: 1182 Toplam Mesaj: 18
tost makinasi