folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder TR Deki Girilmesi En Kolay Üniversite

TR Deki Girilmesi En Kolay Üniversite

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek

2 yıllık bilgisayar okusam en kolay hangi ünide 4 yıllıga geçiş yapabilirim en dandik üni tr deki sizce hangisi ona gideyim. dersleri kolay oalcak.:) biraz yemek siparişi gibi oldu ama tavsiyelerinizi en az matrak ile bekliyorum wala ciddiyim uludag üni ye gitmeyi düşünüyom myo bilgisayar ama 4 yıllık biraz zor gibi orasıda.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

2 yıllık okuyup bıde 4 yıllıga gecıs yapmayı dusunecegıne 1 sene daha calıs dırek 4 yıllk oku

ılk tercıhler ankara ve ıstanbuldan olmalı :I egıtımlerı teknık agırlıklı ve ıngılızce olarak secersen deme keyfıne

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    hoca sayısalım çok kötü hani 2 yıllık bi okula gidersem belki kaza ile felam 4 yıllıga geçeriz yasta geçti zaten kaybedecek zamanım yok.dandik bi okulda bi şekilde belki geçeriz die düşünüyom.teknik konularda zorlanacamı sanmıyom ama mat felan alyapım yok devlet okullarında okuduk orta okulda ingilizce hocam olmadı hiç :) lisede de matematik hocam olmadı :) böle okullarda okuduk.he bahanemi değil
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

bence at sen kendını ordan aşagı =)

dershanecıyım ve senın gıbı ogrencı gormedım :/

senın yazabılecegın pek üniv yok

tercıh ler ıcın ac bakım bak bı

d harfını gorduklerın tercıh edebılırsın

ü harfını gorduklerın tercıh edemezsın demektır

genelde senın ıstedıgın bolumde ılk meslek lıselerını yerlestırıyolar

onuda 0.3 le carparak

ve unıvler bu bolum gıbı bolumlerde ılk kendı sehrındekı ogrencılerını yerlestırıyor baska sehırde secmen sansını yuksek tutmaz

bulundugun sehırdekı unıvlerı ıyı arastır derım

tutabılen varsa ne ala elini öp  basına koy =)

bu arada tüm unıvlerde aynıdır 4 yıllıga gecısler kolayı zoru yoktur

haberın olsun :)

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek

:) he dersanecisin öğrenci çekmeye çalışıyon :)  meslek lisesi bilg çıkışlıyım 2 yıllık giriş hakkım var.yalakalıkla felan diom bişiler yapabilirmiyim.bizim burada bir tek uludag uni var tek üni başka seçme şansın yok zaten

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    yalakalıkla falan hıcbişeycik yapamazsın senın ısın meslek lısesı cıkıslı oldugun ıcın daha zor ya okuldan ıyı puan alman gerektı yada oss de saglam bı sıralamaya gırebılmen gerektı ...

mimi " yim ben ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    okuldan iyi puan verebilirler.ya cins bi eğitim sistemi var ben meslek lisesi çıkışlıyım aslında direk almaları lasım belki tayyip amca bişiler yapar ben 2 sene bi kastırayım meslek liselerine dikey geçiş için bi kıyak felan yapar.kaza ile müh felan oluruz yada şöyle düşünüyom 2 yıl devlet okulunda okusam 2 yılda özel bir ünide devam etsem nasıl olur?.(tabi uzama durumu da var hiç hesaba katmak istemiyom.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    gercege yakın olaylar için ümitlerımızı genıs tutarsak daha az canımız acır ıkı yıllık bile bı dag basında :/ yuksekokul geldımı durma hemen gıt eger kendını gercekden yetıstırır basarılı bı ogrencı olursan tabıkı ıstedıgın yere gelırsın hersey senın elınde sonucta..umarım ıstedıgın olur ama ne bastakılerden bısey bekle ne okulundan ne anne babandan bundan once yapabıldıgını yapmıssın bundan sonra karsına cıkacak olan senın şansın artık

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    ruh kanserim canım benım ... kendisi cok iyi bir dershaneci ; yönlendirici ; başarılı bir öğretmenimizdir . onun anlattığı her yolu izle derim ferdix

görünüşte herkes insandır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ya hacer bak kac oldu söyluyorum artık ruhkanseri değilim böcüm sekıl 1 / a bak aspirinim ben

guzel düsüncelerın ıcın saol cok ta matah bişe oldugumu sanmıyorum :I

neyse arkadasın yapması gereken okuluyla gorussun hangı yuksekokula yerlesebılcegı hakkında fıkır alsın sonra yuksekokulun yanına gitsin neler gerektıgı hakkında bılgı alsın sonra ıyı bır dershanenın rehberlıgı ıle temasa gecıp fıkrını sabıtlestırsın

baska care yok

mimi " yim ben ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    ya vakit te çok önemli çalışıyorum ayrıca şirketten problem olabilir henüz görüşmedim okula başlayıp şirkete bildirecem artık.dersaneyi çok düşündüm aslında başaramamktan korktum hep.hem okula gidip hemde dersaneye gitmeyi düşünüyorum buı arada elimi kolumu sallaya sallaya uludağ üniye girebiliyom.2 yıllık ' a amacım 2 yıllık değil 4 yıllık biş iokumak.bunu için elimizden geleni yapıcaz artık önerdiğiniz bir dershane varmıdır bursa da ?
Toplam Hit: 4882 Toplam Mesaj: 18