Trabzonda Pkkya DAYAK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

bende hakkari şemdinli 3ç dağ komando tugayında yaptım ama bi zik göremedim:D

bunlAr hep hikaye

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:
    -----------------------------

bizzat gördüm abim izne geldiğinde kaçak yoldan resim getirmiş. 4 kamyon güneş harekatı dönüşünde  tam 4 kamyon azına kadar dolu ceset var tugaya getirmişler askerler poz veriyor :)) en az 2 bin kişi dedi abim biz yukledik kamyonlara diyo.. 1 kamyon ceseti tıp fakultelerine dağıtmışlar öğrenciler incelesin diye :)) diğerlerinide 15-20 tane büyükbüyük çukurlar acıp kepcelerle gömmüşler) dağların yamacına :)

hani haberlerde diyoya 2 er şehit edildi operasyon başlatıldı pkklı grup kıskaca alındı diye lan ondan sonrasından haber yok :) nooldu bu grup anladınız heral :))

Hoca atsana resimleri bi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Razorback bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Her gün anlatılıyor 300 tane öldürdük 100 tane 500 tane. Kaç milyon kişi var dağda acaba.. Açıkçası benim güvenim kimseye yok artık. Ondan sonra 1 pkklı ölüyor diye buradaki dtpliler ayağı kalkıyor. 100 tanesi ölünce çıt bile çıkmıyor.

Enteresan.

bizzat gördüm abim izne geldiğinde kaçak yoldan resim getirmiş. 4 kamyon güneş harekatı dönüşünde  tam 4 kamyon azına kadar dolu ceset var tugaya getirmişler askerler poz veriyor :)) en az 2 bin kişi dedi abim biz yukledik kamyonlara diyo.. 1 kamyon ceseti tıp fakultelerine dağıtmışlar öğrenciler incelesin diye :)) diğerlerinide 15-20 tane büyükbüyük çukurlar acıp kepcelerle gömmüşler) dağların yamacına :)

hani haberlerde diyoya 2 er şehit edildi operasyon başlatıldı pkklı grup kıskaca alındı diye lan ondan sonrasından haber yok :) nooldu bu grup anladınız heral :))

Bu grup kuzey ırağa kaçıyo kıskaca alanlarda nallarını arıyo anladık herahalde.@communist eylem yapanlar TAYAD.

bende özellikle sordum, videoda pankartta tayad yaziyor... PKK ile ne alaka? ...

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

CommunisT bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Her gün anlatılıyor 300 tane öldürdük 100 tane 500 tane. Kaç milyon kişi var dağda acaba.. Açıkçası benim güvenim kimseye yok artık. Ondan sonra 1 pkklı ölüyor diye buradaki dtpliler ayağı kalkıyor. 100 tanesi ölünce çıt bile çıkmıyor.

Enteresan.

Bu grup kuzey ırağa kaçıyo kıskaca alanlarda nallarını arıyo anladık herahalde.@communist eylem yapanlar TAYAD.

bende özellikle sordum, videoda pankartta tayad yaziyor... PKK ile ne alaka? ...

Bilmem ki pkk diyenlere sor ben ne olduğunu söyledim =)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

off çok iyimiş keşke her ilimizde bunu yapabilsek

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
Toplam Hit: 4526 Toplam Mesaj: 26