folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Trafikte Makas Atanlar Öbür Tarafta Da Ben Şafak Alcam Kulağınızdan

Trafikte Makas Atanlar Öbür Tarafta Da Ben Şafak Alcam Kulağınızdan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

gecenin körü 1. köprüye doğru geliyoruz asyadan eski kasa bi audi nasıl gidiyor aman yarabbim bütün trafiktekilerin aklını ala ala, ilerden bi toz bulutu kalktı tabi dedik hızlı giden atın boku seyrek düşüyo, durduk sağda dörtlüler filan araba ters dönmüş elemanın yarısı dışarda kafa patlamış ıhg mıhg sesler çıkartıyo müzik son ses açık gez oğlum toz oğlum türkü çalıyo Allah yardım etsin acısı büyük yerdekinin ambulans filan derken baktık yapacak bişey yok ayrıldık. az ilerledik iki eleman yarış yapıyo gene aynı sahneler. şimdik şunu söylicem lan it oğlu itler hadi senin anan baban karın çoluğun çocuğun yok hadi varda seni sikine takan yok gebersen de. bana ne garezin var piç kurusu git kendi başını ye. arkadaşım ne bunların derdi ne anlıyorlar milletin canına kastetmekten yahu. 

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

elemanın pert olduğu kısmı okuyunca çok mutlu oldum. yerinde olsam başıne eğilir "noldu lan aldınmı üçün birini" falan derdim. bence böyle sik sok şeyler yapıp hem başkalarının canını tehlikeye atıp hem kendi kaza geçirenlerin sağlık masrafları sigortadan ödenmemeli. ne bok yiyosa yesin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bmw olsaydı öyle olmayabilirdi. 

Şaka bir yana bende 80le sol seride birden atlayan orospu çocuklarına ayar oluyorum. Broadway, lada, toros, Şahin vs gibi araçları piyasada gezdirenlerin de.. 

Yavaş gidiyorsanız sol şeridi kapatmayin. Hergün İstanbul otobanindayim, en sağ seritten 160la gidebilirken sol seritte 100u geçemediğim zamanlar oluyor. Sonra da.. Neyse.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Güzel konu, ben spor arabalarla veya hatchbacklerle yarış yapanlara belki gençtir, belki kanı kaynıyordur derim fakat Mercedes S120 ile makas atan adamı görürsem söverim, ki sövdüm de fakat kendisi bilmem nerenin belediye başkanının şöförü olduğunu söyleyince arayıp belediye başkanının asistanına da sövdüm. 

Mahkeme celbini bekliyorum.

www.tithack.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Aga beğen butonu gelsin yaa, yorumlar güzel. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Bmw olsaydı öyle olmayabilirdi. 

Şaka bir yana bende 80le sol seride birden atlayan orospu çocuklarına ayar oluyorum. Broadway, lada, toros, Şahin vs gibi araçları piyasada gezdirenlerin de.. 

Yavaş gidiyorsanız sol şeridi kapatmayin. Hergün İstanbul otobanindayim, en sağ seritten 160la gidebilirken sol seritte 100u geçemediğim zamanlar oluyor. Sonra da.. Neyse.

ona bende uyuz oluyorum sol boşsa gidebilen gitsin kardeşim ama trafik kilit arkadan sürekli sellektör yapan yavşaklara da ayrı bi uyuz oluyorum afedersin. 

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

İstanbulda makas atmak gerçekten aptallık. 

Zamanında baya makas atıyordum ama öyle insanları zor durumda bırakacak veya arabanın sığmayacağı yere girmiyordum.

Ama uzun yolda makasımı atarım, Adam en sol şeride çekmiş. 120 ile gidiyor ve sanki devlet o yolu ona özel yapmış. Öyle insanlara makas atmak yerine, götüne sıfır yanaşmayı daha çok seviyorum.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ya araç hızlı giden bir alettir, ve hızından ötürü, oldukça ivme kazanır, ben gaza basınca bu beraberimde getirdiğim ivmenin bir sorumluluğu olduğunu daima düşüdüm, ama bazıları bunu düşünmeyince evet kendilerine ve başkalarına zarar vermiş oluyorlar, elemana elimde olmayarak üzüldüm, oh olmuş diyesimde gelmiyor, sonuçta can, cahil bir can, ama eğitim eksikliğine veriyorum olayı.. Trafik sorumluluğu iyi anlatılmıyor sanırım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Araba gidiyor ne yapalım kardeşim? 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı