Trendyol Mağazam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WindayS
    WindayS's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun bol kazançlar

Yaptıklarını değil Yapacaklarını düşün
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkorbit_efsanesi
    darkorbit_efsanesi's avatar
    Erkek

dropshipping yapıyormusun hocam mağazalarımıza ürünlerini atalım 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı

36 dan başlar ama daha küçük isterseniz bir söyleyin model seçin deneyebiliriz birşeyler 

dükkan nerede 

Konyada

pazartesi konyadayım 3 gün için geliyorum nezaman çayını içek 

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı

36 dan başlar ama daha küçük isterseniz bir söyleyin model seçin deneyebiliriz birşeyler 

dükkan nerede 

Konyada

pazartesi konyadayım 3 gün için geliyorum nezaman çayını içek 

05465916784 ara beni 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Bir Up diyelim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam hayırlı olsunda ben bir eleştiri yapmak istiyorum.

kadın olsun erkek olsun beğendiğim ürünler oldu ama sorun şu ki resimler okadar kötü  ki insanın spariş veresi gelmiyor.

yani bende mi sorun var bilmiyorum ama fotoğraflar öyle garip ki sanki cami önündeki ayakabıları fotoğraflayıp koymuşsunuz gibi.

oysa güzel modeller var ama fotoğrafların yapısı gereği ürüne bakıp hmm bu ayağımda iyi durur diyemiyor insan :D

hayatta takılmam böyle şeylere ama işin içinden çıkmadım ayakkabılar güzel ama fotoğraf açısı garip :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

kadın olsun erkek olsun beğendiğim ürünler oldu ama sorun şu ki resimler okadar kötü  ki insanın spariş veresi gelmiyor.

yani bende mi sorun var bilmiyorum ama fotoğraflar öyle garip ki sanki cami önündeki ayakabıları fotoğraflayıp koymuşsunuz gibi.

oysa güzel modeller var ama fotoğrafların yapısı gereği ürüne bakıp hmm bu ayağımda iyi durur diyemiyor insan :D

hayatta takılmam böyle şeylere ama işin içinden çıkmadım ayakkabılar güzel ama fotoğraf açısı garip :D

Fotoğrafçı olarak insanlara bunu anlatmaya çalışıyoruz ama anlamıyorlar. Benim 20-30 TL dediğim ürün fotoğrafını adam 7,5 - 10 TL'ye çekiyor. Sonra böyle oluyor. Kaç müşterim başkasına benim yarı paramı verip sonra fotoğrafları beğenmeyip bende çektirdi. Sene başında kulpçu bir müşterime fotoğrafçı fotoğraf atıyor atıyor olmuyor en son demiş ki abi biz bunu beceremiyoruz sen başka yerde çektir :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Fotoğrafçı olarak insanlara bunu anlatmaya çalışıyoruz ama anlamıyorlar. Benim 20-30 TL dediğim ürün fotoğrafını adam 7,5 - 10 TL'ye çekiyor. Sonra böyle oluyor. Kaç müşterim başkasına benim yarı paramı verip sonra fotoğrafları beğenmeyip bende çektirdi. Sene başında kulpçu bir müşterime fotoğrafçı fotoğraf atıyor atıyor olmuyor en son demiş ki abi biz bunu beceremiyoruz sen başka yerde çektir :)

Sevgili dostum eleştiriniz için teşekkür ediyorum bu resimleri ben çektirmedim ürünlermizi satan başka firmaların mağazalarından aldığım resimler ama ürünler bizim öyle hazırda olunca kullandım ama dediğiniz konuda haklısınız artık yaza girerken yeni sezonda daha güzel resimler çektireceğiz 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    darkorbit_efsanesi bunu yazdı

dropshipping yapıyormusun hocam mağazalarımıza ürünlerini atalım 

Görüşelim dostum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, bol kazançlar.