folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Trendyol'dan Satış Yapmayı Düşünüyoruz.

Trendyol'dan Satış Yapmayı Düşünüyoruz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

S.a müridler petshop dükkanından trendyola açılmayı planlıyoruz satış yapmak için neler gerekli dükkanda sadece pos var

detaylı anlatabilecek biri varsa çok iyi olur

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@colin

Kargoyu geç çıkarırsan vs Trendyol hiç acımadan cezayı kesiyor. Birde müşteri sipariş verirse göndermek zorundasın. Olurda hatalı fiyat girdiysen iptal edemiyorsun. Site aynı ürünü başka bir satıcıdan göndermesini istiyor ve aradaki fiyat farkını yine senden tahsil ediyor diye biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@colin

Kargoyu geç çıkarırsan vs Trendyol hiç acımadan cezayı kesiyor. Birde müşteri sipariş verirse göndermek zorundasın. Olurda hatalı fiyat girdiysen iptal edemiyorsun. Site aynı ürünü başka bir satıcıdan göndermesini istiyor ve aradaki fiyat farkını yine senden tahsil ediyor diye biliyorum.

en kötü 1 gün sonra kargo yola çıkar kaç gün sınırı var acaba 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@colin

Kargo süresini sen belirsiyorsun kargo dan ziyade dikkat etmen gereken 30 aldın 50 sattın kar edemezsin çok fazla kesinti iade gider kalemleri var kar zarar hesabını iyi yap,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

S.a müridler petshop dükkanından trendyola açılmayı planlıyoruz satış yapmak için neler gerekli dükkanda sadece pos var

aynı işi yapıyoruz, hangi markaları kullanacaksın, markalardaki iskonto oranın nasıl ? trendyol sana başlangıçta %14 komisyon uygulayacak kurtarabilecek misin ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

aynı işi yapıyoruz, hangi markaları kullanacaksın, markalardaki iskonto oranın nasıl ? trendyol sana başlangıçta %14 komisyon uygulayacak kurtarabilecek misin ?

Hocam kendi işim gibi konuştum yakın bir abimin ben önerdim akıllarına yattı tedarikçisi abisi zaten 1 telefonla ürünler geliyor.

neler gerekli onları öğrenmek istiyorum yarın iyice konuşucaz. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Muhasebeci ayarladın mı ? Maliye bir satışları incelemeye başlarsa fena sorun çıkarır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Muhasebeci ayarladın mı ? Maliye bir satışları incelemeye başlarsa fena sorun çıkarır.

hali hazırda en az 6 7 yıllık dükkan 2 şubesi var. Muhasebecisi var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

Hocam kendi işim gibi konuştum yakın bir abimin ben önerdim akıllarına yattı tedarikçisi abisi zaten 1 telefonla ürünler geliyor.

neler gerekli onları öğrenmek istiyorum yarın iyice konuşucaz. 

hocam trendyolda kıytırık mama satamazsın haberin olsun proplan,royal canin,acana,orijen,reflex bunlar da zor ürünlerdir sermaye açısından.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/trendyolun-odemelere-el-koymasi--6878890

bi oku istersen

Hatasız Kod Olmaz... :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@colin

Kargo süresini sen belirsiyorsun kargo dan ziyade dikkat etmen gereken 30 aldın 50 sattın kar edemezsin çok fazla kesinti iade gider kalemleri var kar zarar hesabını iyi yap,

trendyol da kargo süresini sen belirliyemezsin trendyol belirliyor

Hatasız Kod Olmaz... :)
Toplam Hit: 3019 Toplam Mesaj: 23
trendyol