Trident W-T2 Nasıl Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karmen
    karmen's avatar
    Erkek

Yılbaşından sonra biraz paraya kıyıp kendime iyi bir telefon alacağım. Nede olsa yılbaşı ikramiyesi bana çıkacak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thek
    thek's avatar
    Erkek

ben şahsen trident marka cep telefonu kullanıyorum bu telefolar sadece belli bir süre idarelik telefonlar alıp 1-2 sene kullanamazsınız şimdilik alırım sonra daha iyisini alırım düşünceniz varsa alın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karmen
    karmen's avatar
    Erkek

Ben N97 almaya karar verdim ancak bunun için biraz beklemem gerekecek. Çünkü benim silah merakım var bende uygun fiyata mavzer buldum. Harç parası mavzere elden geçirme mermi parası derken biraz pahalıya mağlolacak. Birde telefon parası olursa adamcağıza çok yük biner buna gönlüm elvermez. Zaten yazın boşboş durmaktansa çalışmayı düşünüyorum. 4 ayda rahat parayı denkleştiririm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

n97 alacaksan biraz daha bekle üstüne 250 lira koy n810 veya n900 al. bilgisayarın daha dandik kalır bu aletler yanında :|

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Bulabilirsen hp 514 al. bugüne kadar çıkmış en ucuz, en güzel smartphone

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Ya Google NEXUS çıkacaktı dün. Neoldu haberi olan varmı? Fiyatı nekadar olacak acaba? Özellikleri falan neler?

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
Toplam Hit: 6971 Toplam Mesaj: 27