Truva Atı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

daha üst düzey sorular bekliyorum senden, boşuna mı kefil olduk :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek

ertan bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca avastı kullanıp hayatının hatasını yapma :) eşşekkten daha eşşek bir antivirus boşver sen.. ayrıca avast bir antivirus yazılımıdır.. senin anti-trojan yazılımı kullanman gerekir.

sen daim mutlu ol ertan senin yazdıklarını okudukca bir parca  bilge oluyorum... (;

ve bu formda seni hep arıyan biri var cok yazman dileğiyle.

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

internete bağlandığında gelir ağda oyunların kasmasına sebep olur hotmail.com kolay kolay acılmaz

antivürüsler sürekli uyarı veriri ama bir türlü temizlemez

sorunun buysa hocam pm atyazılanların hepsi boş cafe olduğu için tüm pcleri nasıl formatlaman gerekir anlatayım yoksa

istediğin anti virüsü kur malesef rootkit tarzi bir virüs olduğu için yazılanların hepsi boşa

benimde cafelerim var ve bulunduğum semtte olan sorundu kurdugum tüm cafeler kurtuldu

yardımcı olmaya calısırım

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hacı avastı kur.

güvenli moddan gir spyware doctor ile tarattır birde ad aware kur tarattır.msconfig le falan gereksizleri kaldır başlangıç klasörlerini kontrol et. sonra avastı başlangıç taramasına ayarla birde avast tarasın işin bitince birde firewall salla makineye bak ondan sonra kalıyormu bir sorun :)

tabi ondan önce bir sistem geri yüklemede deneyebilirsin. en basitinden tabi trojan kapatmadıysa sistem geri yüklemeyi.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

evanescence bunu yazdı:

ertan bunu yazdı:

beni bil bilme önemli değil..ben antivirusleri test ederek kullanıyorum.. bir kişinin makinesinde değil.. ayrıca bir çok trojan, virus ile check ettiriyorum.. kafadan sallayarak birşeyleri söylemiyorum

iide kendi kendine neden alevleniyosun ki sana  kafadan salladın demedimki sadece benm pcde işe yaradı dedim:)

ilginç birisin

Ben de işe yarıyor sende(ertanda) işe yarar mı bilemem diyorsun sonra bu postu atıyorsun.Böylelikle kafasında soru işaretleri olan birisi "Ben de işe yaradı" postundan etkilenebilir, hangi yorumun doğru olduğu konusunda ikilemde kalır. Avast'ın işe yaradığını iddia ediyorsun, arkadaş da rakipleri arasında kötü olduğunu söylüyor ve neden öyle olduğunu da anlatmaya çalışmış. Avastın iyi oldugunu neye dayanarak söylüyorsun, Ertan nickli üyenin yazdıklarının doğru olmadığını ispat eden bilgileri de kullanarak açıklarsan biz de bilmediğimiz bir yer varsa anlamış oluruz.(ki bunu anlatacak teknik bilginin olduğunu zannetmiyorum,yoksa yanılıyor muyum?)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 6285 Toplam Mesaj: 26