folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tshirt - 2008 | Tahribat.Com Tshirt - 2008 Tasarımı

Tshirt - 2008 | Tahribat.Com Tshirt - 2008 Tasarımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tasarım Belirlenmiştir, Ana Sayfanın sağından bilgilerinizi giriniz-güncelleyiniz...

Ön tarafta facebook.com a ddos ceken c kodu bulunmaktadır :) Kod calışmaktadır :)

http://www.tahribat.com/misc/2008on.jpghttp://www.tahribat.com/misc/2008arka.jpg

Carşamba Günü Sabahından itibaren (Bugün) Önünüze gelecek sayfadan ücretler için gerekli işlemleri gösteren sayfayı takip ederek tshirt ücretlerini yatırabilirsiniz..

Ayrıntılı bilgilerin tamamı o sayfada olacak...

Merhabalar,

Bu konu 2008 Yılında yapılacak olan 3. Versiyon Tshirt Tasarımları ile ilgilidir...

Bütün muridlerimiz adam akıllı tasarımları var ise konuya yazabilirler...

Konu Şartları :

1. Her seferinde konunun ilk mesajını inceleyiniz, yapılacak değişiklikler ve bilgilendirmeler bu mesajda duyurulacaktır.

2. Saçma sapan ve alakasız mesaj yazmayınız silinir.

Tasarım Şartları : 

Baskının kalitesi ve profesyonelliği sebebi ile;

1. Tshirtlerde isim - nick yazmayacaktır, Tasarım belli olduktan sonra, ipek üzerine tasarımın kalıbı cıkartılacaktır...Sadece kalıp cıkartma işi bile yaklaşık 1 gün sürmekte ve cok maliyetlidir, minimum 100 baskı için kalıp cıkartılmaktadır...

2. Tshirtlerde Ön Taraf ve Arka Taraf'a olmak üzere 2 baskı yapılacaktır... Her ikisi içinde,Bir yüz içinde tasarım yapabilirsiniz..

3. Yapılan tasarımlar Tshirtin ortasına ortalama 1 A4 kağıdı büyüklüğünde olacaktır, Saçma sapan, Tam köşeye denk gelen, Bütün tsihrti kaplayan tasarımlar yapmayınız.

4.Tasarımdaki her bir renk için ayrı bir kalıp cıkartılmaktadır, Ondan dolayı en fazla 2 renk kullanabiliyoruz, Makyaj yapılmış manken suratı gibi 45 renkli resim koymayınız."Bence birden fazla renk sorun cıkartmaz" tarzındaki sacma mesajları yazmayınız, 2 renk kullanılması gerekmektedir kelimesinden ne anlıyorsanız, ona göre yorum yapınız...

5. Basımı imkansız, garip, sadece belli bir kitleye hitap eden tasarımlar koymayınız, (Ör: Tahribat.Com Tshirti üzerine metallica resmi koyan murid)

6. Örnek olması amacı ile geçen seneki tasarımın bir kopyasını koyuyorum...

http://www.tahribat.com/misc/dolu.jpg

Örnek Olması için koyulan geçen seneki tshirt tasarımı...

Geçen sene cok güzel bir şekilde halletmiştik bu işi, aynı düzenin bu senede olması dileği ile...

Ayrıntılı Bilgi : 

Tasarım hallolduktan sonra yaklaşık 10 gün içinde tshirtlerin basım ve dağıtımını halletmemiz lazım İşi en geç 20 temmuza kadar bitirmeliyiz.

Fiyatı geçen seneki gibi Kargo ve Havale ücreti DAHİL 20 ytl olacak gibi görünüyor, herhangi bir aksilik cıkmaz ise...

Tasarım hallolduktan sonra, sipariş panelleri siteye dahil edilecek, o zamana kadar nerden alacaz die sormayınız :)

Güncelleme 1 :

1. Parmak izi ve Barkod'un tasarımlarda kullanılması pek hoş karşılanmadığı için iptal edilmiştir.

2. Tshirtlerin rengi siyahtır...

3. İsteyen daha sonradan herhangi bir baskı işlemi ile nickini Arkadaki amblemin altına yazdırabilir, baskı buna izin vermektedir.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

fastottoman bunu yazdı:
    -----------------------------
    s giyen arkadaşlara m almasını tavsiye ederim...
    -----------------------------

Boyut sorunlarını tamamen ortadan kaldıracak sistem üzerinde calışıyorum

tshirtlerin boyutlarını incelemeden ben m giyiyorum dien elemanlar yüzünden sorun cıktı geçen sene

bu sene tshirt boyutları

Alfa

Bravo

Carlie

Delta

Echo

Foxtrot

Golf olarak isimlendirilecek :) Millet mecbur ölçüp yapıcak...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Ankarada bastırılıyor,

Digital baskıdan cooook daha yüksek ve kaliteli sonuclar elde ediyoruz, 

Tshirtte bi sorun olduğu anda, o tshirt direk iptal ediyorum, basılacak her bir baskı elimden geçiyor tek tek inceliyorum hatası varsa eliyorum...

Defalarca yıkanmasına rağmen en ufak bir sorun olmuyor, kardşeim aylardır okula giderken giyiyor, gene kanvegul nickli murid, aylardır üniversitenin içinde giyip dolaşıyor :)

Yıkanıyor, ütüleniyor en ufak bi sıkıntı oluşturmuyor...

Önemli olan bu işin kalitesi, adamlar geçen seneden beri defalarca buluştular her buluşmalarında tshirtleri giydiler ama hala sapa sağlam...

Dediğim gibi baskı olayını tartışmaya gerek yok, tasarım konusu ile alakalı bu başlık...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    http://img339.imageshack.us/img339/8164/tbt3oe7.jpg
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

"Less is More"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

"Less is More"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Kaanabakın tasarımlarından birisini kullanabiliriz, özellikle turuncu renkli olan ücgen içindeki biohazardı...

onun haricinde tasarımlarınızda şu resmide kullanabilirsiniz..

Burada sectiğimiz resimleri bi kac gün içinde oylamaya sunalım oradan cıkan sonuca göre bişiler yaparız...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kaanın tişörtlerin üstüne böyle birşey eklenirmi ben güzel buldum dairenin içine Geçen seneki arka taraftaki A harfi olabilir.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

"Less is More"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

bassinyourface