folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tshirtlerin Son Durumu

Tshirtlerin Son Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

53 Adetlik 2. parti kargoda Cuma günü yollandı, cumartesi ve pazartesi en geç salı günü elinizde olacaktır.. Eğer salı günüde gelmez ise irtibata geçelim...

Elimde yaklaşık 15 adet tshirt var Medium ve Large Boy, İkinci bi dağıtımı yaklaşık 20 gün sonra yapacağım takip ederek öğrenebilirsiniz...

Tshirtlerde gözden kacan bi sorun vs vs olursa pm atın hemen iletişime geçelim...

Bu arada, 13 üne kadar olamsına ragmen 14 ve 15 indede para yatıran bi kac arkadaşımız olmuş Fincan YtseJam Xmenac fln, bu arkaşlarınkinide elimde olmadığı ve üniversite başladığı için şimdilik yollayamıyorum ama 15-20 gün içinde large ve mediumları isteyenlerle birlikte beraber yollayacağım... Arkadaşlar biraz bekleyecekler artık :)

Fincan arkadaşımıza teşekkür ediyorum, Bazı arkadaşların, eski müritlerin, parayı denkeştirememiş arkadaşardan 2 adetinin tshirt parasını kendisi ödedi, Holy bir kac kişiye ediye etti, yaklaşık 6-7 kişinin tshirtünüde ben hediye ettim...

Fincanın hediye ettikleri gitti ama büyük boy istediği için 2 tane kendisininkini yollayamadım ukarda yazdığım gibi onlarıda 3. partide yollayacağım işte :)

Hadi geçmiş olsun :)

Bu arada cok fazla tshirt konusu oldu hepsini bir konu altında birleştirecem...

renenin Notu : 2. partideki tshirtlerin bir kısmını doremiden aldığım için(Tutku yoktu bende daha kaliteli olan doremiden aldım)

Doremi ile tutkunun boyları bir olmadığından dolayı numara farklılığı olabilir, doreminin 3 ü tutkunun 5 ine eşitti ondan dolayı boyut farkı yok ben cm olarak hesaplayıp yolladım, o 2,3 sizi yanıltmasın...  

Not2 :

yTSe_JaM  CH3   xmenac   Fincan(2), Reflex   arkadaşlarımızın tshirtleri daha yollanmadı, onlarınkini 3. partide ortalama 15 gün içinde yollayacağım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Tshirt çılgınlığı devam ediyor :D

gelsedegiysek yav

Slogan : " tshirtim yoq diye üzülme :( 3. partide sende iste"
                 " tshirtim gelmedi diye üzülme p.tesi bilemedin salıya kadar bekle "
                 " alan bir pişman almayan 1000 pişman"

şaka maka baya tsirt alındı ha helal olsun tariqata.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    sabah gelmiş tşrtm... ilk etapta bir sorun yok gayet güzel ellerınze emegınze saglık...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek

abi ben XL olarak deitirdim ama L gelmiş :S

renenin Notu : 2. partideki tshirtlerin bir kısmını doremiden aldığım için(Tutku yoktu bende daha kaliteli olan doremiden aldım)

Doremi ile tutkunun boyları bir olmadığından dolayı numara farklılığı olabilir, doreminin 3 ü tutkunun 5 ine eşitti ondan dolayı boyut farkı yok ben cm olarak hesaplayıp yolladım, o 2,3 sizi yanıltmasın...  

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    bende tshirt istiyorm nasıl alacam??
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    annem bile tişörte hayran kaldı ellerine sağlık abicim bi de burdan söyliyim dedim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GaradriL
    GaradriL's avatar
    Erkek

bende şimdi aldım ama yakasında (ufak desem yalan olur) koccaman bi defo var. dikişten acılmıs kargoda mı oldu yoksa kargoyada oyle mı verıldı bılmıom ama suan üzerimde birbirimize hemen alıstık :) bu arada bende xl istemıstım l gelmıs ama neyse artık yapacak bişe yok tekrardan saol rene abi ellerine saglık.

Hocam, gözden kacan bir hata olmuş olabilir, yada defolu olabilir ister istemez göremediğim çünkü hepsini tek tek kontrol edip defolularu ayırdım, ama hala sorunlu olan varsa pm at bana görüşelim 3. partide bi tane hediyem olsun sana...

Fallen bloody tears cant wash the pain away...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    eet  benimde geldi benimki biraz badi gibim oldu insan kaslı olunca öle oluyo sanırsam :P

Arkadasınki ufak geldi onu nasıl değiştiririz değiştirenler anlatı versin bi :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yaw benim ki hala gelmedi :-(( bekliyom

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

oo rene abi tshirt harbiden manyak süper, aldım çıkartamıom bu gece heralde tisortle yatacam:D:D:D

of be biz senn hakkını nası öderiz aq neyse çok saol...

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
Toplam Hit: 10114 Toplam Mesaj: 35