folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Tsubasa Ve Bir Kaç Çizgi Film Videoları.

Tsubasa Ve Bir Kaç Çizgi Film Videoları.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi ara tbt ten bi eleman bulmuştum tsubasanın serisini ayarlamıştı bana ama kayıplara karıştı :D bende msn de bi ton adam olduğu için kim olduğunuda unuttum soramıyorum o yüzden konuyu böyle açayım.

elinizde yada bulabileceğiniz bi yerde tsubasanın çizgi film videoları varmı youtubede var ama hem full değil hemde dilli yabancı dil.

tsubasa ve red baron diye bir çizgi film vardı red baron daha önemli hastasıyım o animelerin abü :D bulursam bakacam paylaşım proğramlarında bulamadım.

http://www.youtube.com/watch?v=ygUyB0aWyaY red baronun bulduğum tek videosu :D

bulabilenlere güzel bişeyler yapıcam özelliklede red baronu bulanlara daha güzel şeyler yapıcam sürpiz :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hay a.q azmı izledik tsubasayı red baronu bende red baronun hastasıyım ama zor onun bolumlerini bulmak

kimse bilmiyo o cizgi filmi inş cıkar birilerinden.buzul video icin saol özlemişim valla.....

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

valla hacı bi bulsam kral olacak parası neyse ödeyecemde bulamadım ki.. :D

elinde olan müridler vardır izmirde bi ara serisi satılıyormuş diye istikbarat bilem almıştım :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hoca ben izmirdeyim istersen bi arastırırım eger bulursam sana yollarım ok

senin aldıgın istihbarat nasıl nerde satılıyomuşş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    orasını tam dinleyemedim yanlız baya satmış adamlar aslında bulunur herkes araştırsa bi ara birinde vardı işte dediğim gibi elemanı kaybettim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Ya hocam Tsubasa iyi güzeldi hepimiz izlerdik sanırım ama yarım saatte yarısahayı geçemezlerdi bölüm biterdi,fıtık olurduk

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Ha bu arada izlerken yarılabileceğiniz Türk-Japon Yapımı Bir Tsubasa Videosu var,tavsiyemdir..

http://www.youtube.com/watch?v=1b4I62pyAio

Edit:Bu da Tsubasa'nın şarkısının Türkçesi http://www.youtube.com/watch?v=dikIb5TKtkM&mode=related&search=

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

euheuheuhe manyak bişeymiş videolar yav :D:D:D

sagolasın harikaydı yav acayip güldüm

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    himurakenshin
    himurakenshin's avatar
    Erkek
    çizgi filim değil bu öncelik ile. anime denir bunlara. yaklaşık 100 - 120 adet anime dvd var elimde. ve her dvd de 25 bölümlük tv serileri. bunların arasında tsubasa da var full olarak. isteyenlere satabilirim bu dvd' leri.

sonunda bitti. judas priest . [Sykje Démence - Mundos Distorsionados]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    valla olur hacı güzel olur red baronda varsa daha bi kıyak olur msn eklesene beni admin@webteknigi.com

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Unutmak Mümkün DeiL :D Hatta Bir Tane Uçan KartaL Vuruşu Vardı, Deneme Yapmıştım Az Daha eLim KırıLıordu:D

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
Toplam Hit: 3398 Toplam Mesaj: 21