TT Un Altyapısı Çektirilmiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

merhaba hocalar, eve türknet bağlattık ama daha önceden hiç internet bağlanmadığı için türk telekom un uçları bağlaması gerekiyormuş, neyse geldi adamlar..

bizim evin yanında site var altyapı orada oraya girmeliyiz dedi telekomcular ama sitenin sahibi izin vermiyor, sokmam sizi diyor. telekomcu adamlarda telekom a şikayet edin dedi gittiler. sonuç olarak internetimiz yok ama faturamız başladı...

telekomda kimi aramam gerekiyor, sürekli bir yere yönlendiriyorlar. muhatap bulamıyorum. 

türknet i iptal ettirip tt bağlatalım diyoruz, belki o zaman ilgilenirler.. bir fikriniz var mı?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Aramak yerine turktelekom a gitsen? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

o nasıl iş mq nasıl yavşak bir adam bu, onu geçtim sizin apartmanın kutusu niye yan binada.

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Aramak yerine turktelekom a gitsen? 

aynen hocam pazartesi gideceğim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

o nasıl iş mq nasıl yavşak bir adam bu, onu geçtim sizin apartmanın kutusu niye yan binada.

hocam bizim apartmandada kutu var ama telekomcular ilk defa bağlatılacağı için iş görmüyor dedi.. adam tutturmuş benim internetimi yavaşlatacaksınız falan diyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam o anda sen 155'i arayıp "adam burada olay çıkartıyor" deyip ekip isteyecektin polisi görünce hemen R'ye takacaktı adam vitesi. Konuşmaya kalksan adam her türlü işi kavgaya çevirecek gibi gözüküyor anlattığın kadarıyla.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

internetimi yavaşlatacaksınız ne demek ya ? ne cahiller var arkadaş. Adam kendine fiber kablo mu çektirmiş de sokmuyor internetçileri oraya. 

Öyle adamı fiber kabloyla dövücen ya. Allah sabır versin.

HC
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben telekomcu olarak çalışaydım keserdim o site yöneticisinin internetini sonra arasın dursun

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    BerkayCit bunu yazdı

merhaba hocalar, eve türknet bağlattık ama daha önceden hiç internet bağlanmadığı için türk telekom un uçları bağlaması gerekiyormuş, neyse geldi adamlar..

bizim evin yanında site var altyapı orada oraya girmeliyiz dedi telekomcular ama sitenin sahibi izin vermiyor, sokmam sizi diyor. telekomcu adamlarda telekom a şikayet edin dedi gittiler. sonuç olarak internetimiz yok ama faturamız başladı...

telekomda kimi aramam gerekiyor, sürekli bir yere yönlendiriyorlar. muhatap bulamıyorum. 

türknet i iptal ettirip tt bağlatalım diyoruz, belki o zaman ilgilenirler.. bir fikriniz var mı?

lan kutunun sahibi TT.

internet yok fatura başladı ise, gidip BTK ya şikayet ediyorsun.

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Türk Net aboneliğini dondur öyle uğraş bu işlerle. BTK dan bi şikayet yaz 

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocalar benim de basim Turk Telekom ile belada.  Olayi soyle anlatayim, ankastreye kadar her kutu takili ama adamlar binada daha once internet olmadigi icin kendi internetini satmak istiyorlar. Tekel gucunu kullanarak diger hizmet saglayicarin servis vermesini engelliyor. Bunu da aktif durumdaki kutuyu pasife cekerek yapiyor. Bu durum karsisinda ne yapmam gerekli?

Toplam Hit: 2999 Toplam Mesaj: 14
türk telekom tt turknet