folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Canımdan Bezdirdi Psikolojim Bozuldu

Ttnet Canımdan Bezdirdi Psikolojim Bozuldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

arkadaşlar yemin ederim bak vallahide billahide bugün 9 kere aradılar yahu. kampanyamız var işte tivibu ücretsiz işte 6 ay faturanız 29 tl olcak sora gene eskiye döncek 2 yıl taahhüt. günde 1 kere arıyolar babama verdim bi kere telefonu yeter ya günde 5 kere arıonuz dedi argo içerikli bi şekilde hala arıyolar. bugün müşteri hizmetlerini aradım. dedimki bak kardeşim kampanya için beni aramayın dedim psikopat oldum dedim. tamam efendim şikayetinizi sisteme kaydettim dedi. üstünden 3 dk geçti gene aradılar yahu. özel hayatıma saldırı olarak mahkemeye verebilirmiyim napcam ben yetti artık??????? en son iyice çıldırtcaklar eski hack günlerime döncem dürtçem ne kadar illegal varsa ttnetle ilgili yapcam onumu istiolar??? valla delirttiler ya sayın müridler...

Kendi şansımı yaratırım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Mürid telefon açtıklarında küt diye kapat suratlarına 3 - 5 -10 yüzsüzlükten sonra aramıyorlar bir daha..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca arıyolar bizim pederi istiyolar hat onun üstüne diyorum yurt dışına gitti :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Baba bırak arasınlar. Sen dalganı geç. Yanında arabada veriyor musunuz felan de. Karı arıyorsa karıya sarkıntılık yap.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Hocam BTK'ya şikayet et. Çekerler kulaklarını.

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:
    -----------------------------

Mürid telefon açtıklarında küt diye kapat suratlarına 3 - 5 -10 yüzsüzlükten sonra aramıyorlar bir daha..

adamım yahu bak tam anlatıyım. makine başında çalışıyorum, aradı hatun standart 5 dk beni konuşturmadan konuştu. sonra dedimki sizden bişey rica edicem not edebilirmisiniz, ben kampanyalarla ilgili aranmak istemiyorum dedim, kadın: alooo sesiniz gelmiyor alooo dedi suratıma kapattı. sonra bi daha aradı çalışıyorum açmadım. saydım tam 9 kez aradı (saat 10:00-12:30 arası). açmadım. telefonu kapattım. sonra öğle molası 12:30 da tekrar açtım telefonu direk 4440375 i aradım. dedim işte böle böle not ettiler kapattım. 3 dk falan geçti yine o kadın aradı. açtım artık 10. oldu. dedi konuşmamız yarım kalmıştı. aynı şeyleri yineledim. peki sizi bir daha rahatsız etmicez dedi kapattı kadın. hani evi arıyolar bide şimdi cep telefonumada ulaştılar. virüs gibiler aq. yani demek istediğim yüzsüzlükte sınır yok bunlarda. sapıklar bile 5 ten sora rahatsız etmiyolar :S

@DrKill bi garanti müşteri hizmetleri vardı biri yemeğe çıkmak istemiş falan o mevzuya döncek. hangi muriddi o yahu :D

Kendi şansımı yaratırım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

hoca arıyolar bizim pederi istiyolar hat onun üstüne diyorum yurt dışına gitti :)

aynen hacı :D:D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beni hiç aramıyorlar bu kampanyalar için.Ben Değersizmiyim ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaaareeem
    kaaareeem's avatar
    Erkek

al bendende okadar... beni de hergün arıyorlardı. geçen kızın birine patladım. yeter dedim günde iki kez aranırmı. hani birde bütün adsl firmaları arıyor kadın özür diledi isminizi çizdik bi daha aramıyacaz dedi. dün pederi  yakalamışlar tarifeyi net4 geçirmişler sinirden kafamı duvarlara vuruyorum. 4gb kotalı 8mb hız. işin kötüsü telekomdan arayanları ay sonu geçiyim tarifeye diye söylemiştim arayacaklardı sonuç peder saolsun

Mr Anderson welcome back , we missed you.Can you feel it, Mr. Anderson, closing in on you? Oh, I can. I really should thank you, after all it was your life that taught me the purpose of all life. The purpose of life is to end.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

sizi gene aramışlar amk kayıtlı açık tablar var çalıştığım demin bi baktım tivibu bu zırvasına yönlenmişler denerkende tablar kayboldu.. 15 gün öncesi girdiğim tab var ama yönlendirmişler bağlantı gelince geçmişde de yok geride denmiyor.. allah belanı versin ttnet :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam TTNET ten zamanında ben de çektim. Hatta şimdi de avea dan çekiyorum. Aynı mesajı 1 gün içerisinde 5 defa gönderir mi bir operatör ya...? İşleri yok mu bunların... Artık 4440500 numarasının aradığını görünce direk kırmızıya basıyorum, uzun bir süre bulaşmıyorlar :)) Siz de TTNET için deneyin bence, çok etkili oldu benim için. TTNET i bırakalı 1 yıldan fazla oldu, birkaç ay önce yine aramışlardı "şimdi ne kullanıyorsunuz" diye. Öğrenince tamam iyi günler diye kapatıyorlar :))

Uydunet'i seviyorum. Bir gün gece 1 sularında kablolu tv ile internet birlikte gitti. Türksat Müşteri Hizmetleri'ni aradım. Bana "saat 3:00'e kadar teknik servis hizmetimiz vardır, şimdi sorununuzu kaydettim, ekipleri gönderiyorum" dedi. TTNET'e söylesen: "yat, sabaha düzelir nasılsa" derler :)) O da eğer telefona yanıt verirlerse...:))

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 4187 Toplam Mesaj: 36