folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Ttnet Daha Ne Kadar Beddua İstiyor?

Ttnet Daha Ne Kadar Beddua İstiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

1

Arkadaşlar az önce aldım bu ekran görüntüsünü.Bu nedir ya ? Resmen 2 aydır iflahımız kesildi. Bırakın video izlemeyi normal basit sayfaları bile açamıyorum.Bu böyle gitmez ya . Resmen 10 yıl önceki net hızına geri döndük sanki. Her ay 75 tl falan alıyolar benden. bazen 100 oluyo. Nasıl oluyosa artık. Bayiye gidip soruyorum adam bilmiyorum diye karşılık veriyo.Yaklaşık 1 hafta önce kestiler hızımı. Geçen ayda bu şekil olmuştu.Resmen 1 mbite 75 tl fatura ödüyorum. 1 mbiti de şekil a'daki gibi alıyorum.Bu neymiş böyle arkadaş.

Çoğu kişinin müzdarip olduğu bir konu. "DüşükHızaHayır"a da katılmayanlar katılsın belki bir işe yarar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

600 küsür ping, 0.17 download hızı gördüm, şükret haline :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

ping fena değilmiş.

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

aga sorma çok kötü oldu.

sürekli internet kopuyor, surf yapmak zulüm, download desen yalan.

nereye kadar bilmiyorum.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bayideki adam neyi bilecek hocam. O kağıtları imzalatır tamam. Gerisine müşteri hizmetlerine bakar. Arayacaksın müşteri hizmetlerini konuşacaksın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

tnnete kafam girsin diyecen  o kadar  reklam yapıyorlar    cart curt yok altyapı yenileme bu nedir arkadaş..

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ben az önce düşünüyordum bi organize olunsa net üzerinden var ya adamlar 2 günde geri adım atar

tbt olsun ekşi olsun dh olsun büyük forumlar konu açacak millet toplanacak bi gün saat belirlenecek herkes iptal istemi ile başvuracak

bakın nasıl tutuşur herifler 20 30 bin kişi toplansa kafi ki bu büyük platformlar için bu rakamlar az kalır

yürüyüş yaparak ele birşey geçmez adamlar 'bırakın sabaha kadar yürüsünler iptal etmeyi düşünmesinler yeter' diyordur :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

dönelim tekrar telefondan baglanmaya olsun bitsin yada komple kapatalım..sırf bu internet yüzünden tr ye gitmek istemiom o derece:S

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

imlegend bunu yazdı:
    -----------------------------

Bayideki adam neyi bilecek hocam. O kağıtları imzalatır tamam. Gerisine müşteri hizmetlerine bakar. Arayacaksın müşteri hizmetlerini konuşacaksın.

Müşteri hizmetleri ne biliyo hocam . Daha ping nedir onu bilmiyolar. ki zaten daha bir kere de sorumun yanıtımı aldığımı hatırlamıyorum müşteri hizmetlerinde.yada sorunumu çözdüklerini.Faturam neden bu kadar yüksek geldi diye sorunca müşteri hizmetlerine başlıyo saydırma işte bu ayın kdv oranı yok tivibu kdvsi yok ötv mötv hani o faturayı s.ke s.ke ödetiyolar bize eninde sonunda.itiraz bile edemiyoruz. faturayı geçtim . aldığımız hizmet hizmet değil. hani biri iyi olsa ordan avutçaz kendimizi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

ben az önce düşünüyordum bi organize olunsa net üzerinden var ya adamlar 2 günde geri adım atar

tbt olsun ekşi olsun dh olsun büyük forumlar konu açacak millet toplanacak bi gün saat belirlenecek herkes iptal istemi ile başvuracak

bakın nasıl tutuşur herifler 20 30 bin kişi toplansa kafi ki bu büyük platformlar için bu rakamlar az kalır

yürüyüş yaparak ele birşey geçmez adamlar 'bırakın sabaha kadar yürüsünler iptal etmeyi düşünmesinler yeter' diyordur :W

katılıyorum..baslatalım o zmn.ac konuyu tbt ye..inciden arkı olan varsa onlarda yapsın bişiler.bu böle gitmez..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

kreyzi arkandayım reyiz..

geniş bi kitleye hitap edildimi tamamdır..

en basitinden siteye girerken 10saniyelik bi yönlendirme bilinçlendirme bile birşeydir..

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 3417 Toplam Mesaj: 31