folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder TTNET Görevlisi İle Efsanevi Telefon Görüşmem.

TTNET Görevlisi İle Efsanevi Telefon Görüşmem.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar bu konuda kime nasıl şikayette bulunabileceğimi bilmiyorum ama ciddi komik bir telefon görüşmesi yaptım (görüşme bugün 22.05.2017 Pazartesi günü yapılmıştır.)

https://drive.google.com/open?id=0B7k2FJkQNnOuWm1NUEJMOVhGRVk 4441444 nolu telefon telefon görüşmesini yapmaktayım. 

Telefon görüşmesi 2:55'de başlıyor. DSL işiğim yanmıyor diyorum, hattınıza sinyal geliyor diye gözüküyor diyip bir kapat aç yap diyor.

Komik kısım : 5:00 de başlıyor; Hattınızda genel arıza var. 19'unda cuma günü başlıyor arıza ayın 27sinde bitmiş diyor. Hangi ay diye sorduğumda OCAK ayı diyip mavi ekran vermekte. 19 mayıs ile ocak arasında nasıl bir benzetmede bulunduklarınıda bilemiyorum. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bendeki bombalar . 

2 sefer hat başvurumu iptal ettiler . 2 sinde sebep bilen yok .

internet + ttnet alo hat yok komple gitti. bizde sorun yok sorun sizde deyip suratıma kapattı. 

EN BOMBASI BİZ SANA 500MBİT YOLLUYORUZ SENİN MODEMİN ESKİ ALAMIYOR . 

son tahütüm bitip tahütüm bitmediği mevzusu var . hattınızı dondurursanız nasıl anlayamadım ama tahütün donuyor ama süre ilerliyor . yani 3 ay dondurursan son 3 ay kampanyasız ödersin . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Tahüt bitişi dondurma vs firmanın yönetimsel kararıdır anlarım ama o 500mbit yolluyoruz olayıda mükemmel miş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Eleman gene yardımcı olmaya çalışmış gene. Ama firmanın ziklememesi sinir bozucu bu ayrı mevzu.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Değişik ya bu ttnet. Ben evdeki neti sinirlenip kapatayım dedim 3 ay da ancak kapattılar. Zaten sinirimde geçmişti artık hatta neye sinirlenmiştim onu bile hatırlamıyorum ama kapatma kararı aldığım için kapattım sonuçta :)

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetlerinin klasik olayıdır salak ayağına yatmak. İşlerine gelmeyen bi şey olunca hemen anlamamazlıktan geliyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işin içinden çıkamadıklarında bölgesel bir çalışma genel bir arıza var demeyi o kadar ezberlemişler ki 

ttnet hiç suçlu değildir hep suç  kullancıdadır zaten

dls ışığı dersin modem Arızalı der modem sıfır dersin splitter cihazı bozuk der o da yeni dersin  bölgesel çalışma var der 

hız düşük dersin kapının önüne kadar hızlı binanızın kabloları bozuk der  kabloları yeni değiştirdim dersin 

modemi bir açın kapatın der  onuda yaparsın 

teknik ekip geliyor der  teknik ekip sana uğramadan kapıdan ya ölçer gider yada uğrar sizin bölge merkeze uzak o yüzden hız gelmiyor der der der

bir jkerede çıkıp bizizm yüzümüzden böyle demezler 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sorun bence pc den kaynaklı gibi, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

işin içinden çıkamadıklarında bölgesel bir çalışma genel bir arıza var demeyi o kadar ezberlemişler ki 

dls ışığı dersin modem Arızalı der modem sıfır dersin splitter cihazı bozuk der o da yeni dersin  bölgesel çalışma var der 

hız düşük dersin kapının önüne kadar hızlı binanızın kabloları bozuk der  kabloları yeni değiştirdim dersin 

teknik ekip geliyor der  teknik ekip sana uğramadan kapıdan ya ölçer gider yada uğrar sizin bölge merkeze uzak o yüzden hız gelmiyor der der der

hepsini 1 e 1 yaşadım

http://yanduvar.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Iruretta bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

hepsini 1 e 1 yaşadım

az önce arayıp yaklasık bi 45 dk konuşup en sonunda geyik yapmaya başlayıp kendimi rahatlattım. artık düzeyli bir ilişkimiz var :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam bana kızma fakat telefondaki adam açıklamış güzelce.

Demiş ki ocaktan beri arıza kaydımız var 18inde de var defalarca arıza kaydı yapmışsınız hiçbirini kapatmamışlar sizi siklemiyorlar ben emir kuluyum bana ezberletilen bu kadar.

O adama kızma yani gayet açıkça demiş :)

Bu arada Allah bağışlasın hocam :)

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 3213 Toplam Mesaj: 14
ttnet ttnet şikayet ttnet müşteri temsilcisi şikayet