folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Hızlandı Galiba

Ttnet Hızlandı Galiba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek

selam hocalar az önce win8 indirirken ttnetin yaptığı güzellikle karşılaştım :) 8mbit net limitsiz paket kullanıyorum ama bu 41mb/s olayı nedir anlamadım bilen var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Yanlışlıkla yapmışlardır, yada indirdiğin sunucunun babalığıdır.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

j downloader'a 15-20 partı at hepsini aktif et. sonra tüm indirmeleri durdurup tekrar başlattığında ilk saniye hız saniyede 10 gb falan gözüküyor. Yani aslında öyle bir hız yok fakat tarayıcın,yada download için kullandığın program gerçek hızı hesaplayana kadar öyle saçma değerler gösterebiliyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

maşallah maşallah

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

j downloader'a 15-20 partı at hepsini aktif et. sonra tüm indirmeleri durdurup tekrar başlattığında ilk saniye hız saniyede 10 gb falan gözüküyor. Yani aslında öyle bir hız yok fakat tarayıcın,yada download için kullandığın program gerçek hızı hesaplayana kadar öyle saçma değerler gösterebiliyor.

hocam saçma değer göstermiyor bence. eğer öyle olsaydı 2,32 GB olan dosyanın %50si 5 dakikada inmezdi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    strike bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

hocam saçma değer göstermiyor bence. eğer öyle olsaydı 2,32 GB olan dosyanın %50si 5 dakikada inmezdi.

'' 2,32 GB olan dosyanın %50si 5 dakikada inmezdi. ''

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    strike bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

'' 2,32 GB olan dosyanın %50si 5 dakikada inmezdi. ''

41 mb/s ile devam etmedi 8 mb/s'ye kadar düştü sonlara doğru

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Benim bulunduğum yerde sabahları erken saatte uçan internet, öğleden sonra/akşam saatlerinde dizlerine vura vura ağlıyor. Sanırım ttnet efendi, zamanında kablonetin yaptığı havuz sistemi ile çalışıyor. Senin olay da mutlaka havuzun boş olduğu bi zamana denk gelmenden dolayı oluşan hızdır.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Benim bulunduğum yerde sabahları erken saatte uçan internet, öğleden sonra/akşam saatlerinde dizlerine vura vura ağlıyor. Sanırım ttnet efendi, zamanında kablonetin yaptığı havuz sistemi ile çalışıyor. Senin olay da mutlaka havuzun boş olduğu bi zamana denk gelmenden dolayı oluşan hızdır.

kardeşim tbtde ttnet te çalışan tekniker arkadaş vardı bir makine varmış o makineye bağlı 18 mi ne abone o ağa bağlı o ağda da bir hız limiti varmış mesela 17 kişi kullanmıyo bi sen kullanıyosun en verimli internetin ozaman oluyomuş hepsi birlikte kullanırsa dediğim gibi o hız limiti paylaşıldığı için düşüyormuş

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Hocam neyin kafasını yaşıyorsan aynısından bende istiyorum :)

Zamanı durduramazsın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    casey bunu yazdı

Hocam neyin kafasını yaşıyorsan aynısından bende istiyorum :)

Toplam Hit: 2156 Toplam Mesaj: 17