folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet İnternette Kotayı Kaldırıyor

Ttnet İnternette Kotayı Kaldırıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    1mbit kotalarıları kotasız 1 mbit kotasızlarıda 2mbit yaparlarsa(ücretler değişmeden) cillop gibi olur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek
    normal sartlarda baskasının sıfresıyle baglanabılmen ıcın santralde aynı portta olman lazım yoksa dırek ıp sayfasına atıyor. ama ttnet in test icin kullandıgı bı kullanıcı adı sıfre var onunla baglanıyorum ben ve ıst un her yerınden yıyor benım kotaya yazmıyor :)

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam ttnet bikıyak yaparsa acısını 1000 çıkarır kaldıki kotaların kalkacağını düşün müyorum

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    bacardi bunu yazdı:
    -----------------------------
    normal sartlarda baskasının sıfresıyle baglanabılmen ıcın santralde aynı portta olman lazım yoksa dırek ıp sayfasına atıyor. ama ttnet in test icin kullandıgı bı kullanıcı adı sıfre var onunla baglanıyorum ben ve ıst un her yerınden yıyor benım kotaya yazmıyor :)
    -----------------------------
    hocam neymiş o özel kullanıcı adı ve şifre ver birazda biz sömürelim :D ama yakalanırsak fena öperler

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UploaDeR
    UploaDeR's avatar
    Erkek

ttnetin en büyük gelir kaynağı kota lı kullanıcılar kotasız 1mbps kullanıcısı 49ytl verirken sabit

1mbps kota lı kullanıcıların %80 i kota yı geçtikleri için her ay 59 60 ytl veriyorlar sonrada battı balık  yan gider diyip asılıyorlar ve

karşılarına kota yi geçmeseler bile 3 4 ay 60ytl fatura geliyor  

Bizim yaptığımız paylaşımlar , o kadar emeğe bir gün de başkalarının yaptığı (Ç)ALINTI lar kadar değer verseniz ne olur ?ölmessiniz...,, ATEİZM ! ATeist Üye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    hadi bakalım paul amcadan bekliyorum bi atak. yoksa türkselin tellcom piyasaya iyice yayıldımı kendi alt yapısıyla fena düdükler ttneti

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    kendi altyapısını kullanın şirketlerin artmasıyla doğal olarak tırsmaya başladı, fiyatını değiştirmeyip kotasız yapsalar süper olur .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    monoton
    monoton's avatar
    Erkek
    2mb belki olabilir ama kotayı kaldırmak içiin onbinde 1 olasılık yok bence
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ttnet e sordum bakalım ne dicekler :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    1 nisan şakası :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 6866 Toplam Mesaj: 65