folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Kafasına Göre Faturalandırma - Kesinlikle Almayın

Ttnet Kafasına Göre Faturalandırma - Kesinlikle Almayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Faturaları tam olarak incelemedim ama yanlış hesaplandığını düşünüyorsan şikayet et hocam. İlla ki para iadesi yapıyorlar. Ancak bu sorunu telefonda dile getirmeyeceksin. Bizzat gidip turk telekom ofisine çözüm masasına derdini anlatman lazım.

Bundan 3 sene önce interneti nakil ettirdiğimde hem iki ay boyunca düzgün internet kullanamamıştım hem de nakilden 1 ay sonra abartı bir fatura göndermişlerdi. Müşteri hizmetlerini 3-4 defa aradım ama sonuç alamadım. Türk telekom ofisine gidip durumu izah ettim ve sonuç olarak hem nakil dönemindeki internet hizmeti alamadığım günlerin parasını iade ettiler, hem nakil ücreti diye kestikleri bedeli iade ettiler hem de yüksek faturalandırmadan dolayı beni mağdur ettiklerinden 3-5 ay boyunca normal paket tutarında yanlış hatırlamıyorsam 10 lira falan indirim uyguladılar.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMyELi
    SaMyELi's avatar
    Erkek

Ttnet şimdiye kadar sadece 1 dava kaybetmiştir bence boşa uğraşma değiştir olsun bitsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İngiliz Yahudisi Ögerlere domalmaktır TTNET kullanıcısı olmak... SOL daha mantıklı, ben hâla avea nın ttelekom olduğuna inanamıyorum :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    SaMyELi bunu yazdı

Ttnet şimdiye kadar sadece 1 dava kaybetmiştir bence boşa uğraşma değiştir olsun bitsin

canımsın ya :)

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ADSL alıyorsanız da, "altyapıyı nasıl olsa TTNet sağlıyor" demeyin. Superonline ya da eşdeğer farklı firmalardan alın. TTNet iş ahlakı olmayan, yalancı bir firma olduğundan internet hızınızı kafasına göre sınırlıyor. Superonline'a sattığı hızı vermekle mükellef olduğundan seve seve o hızı vermek zorunda. Yani diğer mesajlarda denildiği üzere 10 mbitlik altyapın varsa TTNet'te 3-5 mbit görürken Superonline'da tamamına yakınını alırsın. Bu firmaya kuru ekmek bile atmayın. Burdan hala internet almayı düşünenleri görünce kızıyorum artık.

Bir de şimdi arıza kaydı bırakma menüsünü de uzattıkça uzatıp resmen hırsız olduklarını bağırmaya başlamışlar. Yok ankete katılmak istiyor musun yok modemin açık mı, 40 tane tuşa bastırıp uyduruk bir arıza kaydı bırakmak için dakikaları yiyorlar. Bunlara prim vermeyin. Hatta söylemeye bile gerek yok artık. Çok zorda kalmadıkça, kendi isteğiyle gidip bunları tercih edenin Jet Fadıl'a para yediren adamdan farkı yoktur.

anonim6918524 tarafından 09/Mar/16 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

ADSL alıyorsanız da, "altyapıyı nasıl olsa TTNet sağlıyor" demeyin. Superonline ya da eşdeğer farklı firmalardan alın. TTNet iş ahlakı olmayan, yalancı bir firma olduğundan internet hızınızı kafasına göre sınırlıyor. Superonline'a sattığı hızı vermekle mükellef olduğundan seve seve o hızı vermek zorunda. Yani diğer mesajlarda denildiği üzere 10 mbitlik altyapın varsa TTNet'te 3-5 mbit görürken Superonline'da tamamına yakınını alırsın. Bu firmaya kuru ekmek bile atmayın. Burdan hala internet almayı düşünenleri görünce kızıyorum artık.

Bir de şimdi arıza kaydı bırakma menüsünü de uzattıkça uzatıp resmen hırsız olduklarını bağırmaya başlamışlar. Yok ankete katılmak istiyor musun yok modemin açık mı, 40 tane tuşa bastırıp uyduruk bir arıza kaydı bırakmak için dakikaları yiyorlar. Bunlara prim vermeyin. Hatta söylemeye bile gerek yok artık. Çok zorda kalmadıkça, kendi isteğiyle gidip bunları tercih edenin Jet Fadıl'a para yediren adamdan farkı yoktur.

Şu dediklerin kulağıma küpe Firex hocam, 2 ay sonra sözleşme bitsin superonline kullanacağım.

Nova Vida !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Hocam yazmasi uzun. Itiraz icin telekom sikayet birinine git. InterNet ucreti + yalin dsl + devir ucrrti gelmis