folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Nakil Hızlandırabilme Şansımız Var Mı?

Ttnet Nakil Hızlandırabilme Şansımız Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Hacılar Selam Adana da yaşıyoruz aynı mahhallede başka bir eve taşındık net nakil olacak dün basvurduk 7 gün içerisinde gerceklesecekmiş nakil bunu hızlandırma şansımız var mı?

Yada hızlandırma şansı olan yardımcı olabilecek Mürid/Müride var mı?

Şimdiden Teşekkürler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Sittin sene hizlandiramsazsin müdürlüğe gidicen aga benim neti bagla diyeceksin onlarda sana he diyecek beklicen ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    serseri_1453 bunu yazdı

Sittin sene hizlandiramsazsin müdürlüğe gidicen aga benim neti bagla diyeceksin onlarda sana he diyecek beklicen ...

Çok acıklayıcı ve gerçekçi olmus hocam :D:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Allah sabır versin hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Yeni taşındığın eve bakan telekom müdürlüğünün numarasını bul. telefon manyağı et. yapıyorlar o zaman. 

zor bir iş değil zaten 10 dakikalık işi var standart olarak. o yüzden güzel laflarla kandırabilirsin, yok kanmazlarsa farklı laflarla işi yapmaya tahrik edebilirsin hocam :)

birşey yapmazsan da onlar bir ara müsait olduklarında iş yapmak istediklerinde gelir yaparlar. ;)

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Yeni taşındığın eve bakan telekom müdürlüğünün numarasını bul. telefon manyağı et. yapıyorlar o zaman. 

zor bir iş değil zaten 10 dakikalık işi var standart olarak. o yüzden güzel laflarla kandırabilirsin, yok kanmazlarsa farklı laflarla işi yapmaya tahrik edebilirsin hocam :)

birşey yapmazsan da onlar bir ara müsait olduklarında iş yapmak istediklerinde gelir yaparlar. ;)

bu mantıklı hocam bu tavsiyeleri ugulayacağım bugün :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Bu seferde müdürlük numaranı görünce büyük ihtimalle 2inci defadan sonra açmayacak telini ama dene şansını yine sen :)

serseri_1453 tarafından 01/Ara/15 14:21 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Duzenli olarak mudurluge gidip musteri hizmetlerine acitasyon yapicaksin. Sabah oglen aksam. Birde 7 gunu gecince 8. Gun 444 ttneti arayip bir guzel sovup bagrip cagiracaksin 8. Gunun safeginda doguya bak orada ak gandafi sey mavi ttnet arabasini goreceksin. Gazan mubarek olsun. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

İçerideki çalışanlardan tanıdığın varsa hızlandırırsın. aynı gün başvurup aynı gün bağlatanlar biliyorum.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Hacılar çok umutsuzluğa ittiniz beni valla ya :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek

2 hafta önce Antalya'dan Isparta'ya nakil işlemi yaptım. Perşembe günü saat 4 gibi yapmıştım işlemi. Cuma günü saat 12 gibi gelip hattı hazırladılar aynı gün akşam 8'de de internetim gelmişti.

Toplam Hit: 1420 Toplam Mesaj: 18
ttnet nakil