folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

Tüm Yeni Filmler Netflix'de Yayınlansa Sinemaya Yinede Gidermisiniz ? (Anket Eklendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Festivaller ve Başka Sinema haricinde bayağıdır gitmedim. Torrent, netflix vs ile bütün film olayını çözüyorum. 

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=xu3UBbZtNiw&feature=youtu.be&t=21

muaythaist tarafından 18/Şub/19 16:27 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

ben ne yalan söyleyim hem netflixe eklensin hem de sinema aynı anda olsun diye sazan sarmalı gibi. yapımcılarda çekinmesin diye sinemaya giderim işaretledim:))

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sinemanın olayı zaten dev ekran ve kaliteli ses sistemi. Ancak bonus olarak kafa siken liseli çiftler ve filmin ortasında karanlıkta deniz feneri gibi telefonunu çıkaranlar seyir zevkimin içine ediyor.

Hele birde dakikalarca süren reklam muhabbeti var ki çok kötü. En son sinemaya İstanbul 1453 müydü neydi ona gitmiştim. 

Muğla gibi bir yerde yaşamanın güzelliği de burada başlıyor işte. mesela "ölümcül şehirler" filmine gittim senemaya, iki kişi izledik filmi :D Koca salonda kimse yoktu :D

istanbul/maltepe - yıl bilmemkaç - spiderman 3 filmi (toby maguire) - en büyük salon - 3 kişi gittik, 3 kişi izledik

denk gelirsen her yerde izlersin :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Imax, 4dx olmayanlari evde izlerdim sanırım. Imax ve 4dx farklı dünyalar. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sinemanın olayı zaten dev ekran ve kaliteli ses sistemi. Ancak bonus olarak kafa siken liseli çiftler ve filmin ortasında karanlıkta deniz feneri gibi telefonunu çıkaranlar seyir zevkimin içine ediyor.

Hele birde dakikalarca süren reklam muhabbeti var ki çok kötü. En son sinemaya İstanbul 1453 müydü neydi ona gitmiştim. 

Muğla gibi bir yerde yaşamanın güzelliği de burada başlıyor işte. mesela "ölümcül şehirler" filmine gittim senemaya, iki kişi izledik filmi :D Koca salonda kimse yoktu :D

istanbul/maltepe - yıl bilmemkaç - spiderman 3 filmi (toby maguire) - en büyük salon - 3 kişi gittik, 3 kişi izledik

denk gelirsen her yerde izlersin :)

Filmi tek başına izleme olayı Avşar'da başıma gelmişti. Hangi filmdi unuttum. Bileti aldım tam salona gireceğim görevli "abi diğer salona alayım seni o film daha iyi" dedi. Yav kardeşim ben bu filme bilet aldım onu izleyeceğim dedim. Lavuğun derdi sonradan anlaşıldı meğerse o seansa bir tek ben bilet almışım. Sonuç olarak sike sike bana özel o filmi oynattı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 8378 Toplam Mesaj: 78
sinema blutv netflix puhutv