Tunceli‘ De 7 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Siyasi kapılar ardında alınamayan kararların cezasını canıyla ödeyen ne ana kuzusu var.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

ülkede gayrınizami harp vardır. askere gidecek olanlar tekrar düşünsün. 

askerliğin zorunlu olması kadar gerizekalı bir düşünce yapısı olamaz. 

fakir halkımız bu savaşın içinde olmak zorunda değildir. 

ya büyük federal türkiye kurulsun. ya da artık ölüm nöbetini zengin çocukları devralsın...

edit. ölenler polistir. fakat bu tüm kolluk kuvvetlerinin bir şavaşın içinde olduğu gerçeğini değiştirmez.

edit2. askermiş. bilgiler sürekli değişiyor.

Bu olayları bahane edip askerliğin zorunluluğunu araya sıkıştırmak olmaz , bende şuanki sisteme karşıyım ama her türk gencinin bu vatana bi bedel ödemesi gerektiğini düşünüyorum. Askerlik max. 9 ay olmalı ve şuanki sistemdede olmamalı , sen askere gidiyorsun silah tutcam diye seni şantiye işçisi gibi çalıştırıyolar oçları , ülkenin geleceği için herşey yapılır ama bana kalkıpda pkkya silah sık deseler sıkmam kendimi tehlikeye atmam he biticeğini bilsem öperim anamın elini giderim çatışırım ama şuan gidersem aptallık olur . Devlet isterse bitirir işine gelmiyor beni bağlamaz kardeşim , bu ülkenin bordo su var jöh ü var , özel harekatı var gitsin alsınlar aşşağı ibneler gövde gösterisi yapmayı biliyor . Olan ailelere oluyor yazık aq . Kürdistanmı kurcaklar yeni israilmi kurcaklar ne kurarlarsa kursunlar siktir edin götünüzü yırtsanızda devlet gene bildiğini okucak sesinizi çıkarırsanız olan size ailenize olur .

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

bölünmeyi isteyen ne kadar kürt varsa alsın amk dağlarını bölünelim amk.

bölündükten sonra ne yol ne su ne elektrik hiç bişey vermeyeceksin köpek gibi yalvartacaksın amk.

yazık günah bu kadar insan pisi pisine ölüyor.

Hacı zaten bölünürse Türkiye ki dış güçler bunu istiyor o ibnelerin kurduğu ülkeyi sikecek 20 tane ülke var böl parçala yönet taktiği.

Sonra analarını bacılarını sokakta iş başında bulurlar.

Aynen amk. Salaklar kurdistan diye bi devlet kuracaklarmış bi de bu devlet sosyalist olacakmış güya güçlü olacaklar bunlar şimdi :D Hacı zaten kafa yokki bunlarda amk köpek gibiler otursan adam akıllı konuşamazsın milletin suratlarına korkmaları için köpek gibi bakarlar mafya babaları güya. ulan amk salağı orada kurdistan kursan nolacak şimdi söylesene? çok mu güçlü kürtler amk? fakir bi ülke olacaksın başkalarına muhtaç olacaksın istersen 100 milyon askerin olsun ne boka yarar amk güçlü silahların mı olacak atom bomban mı olacak? yeni ülkede mi olacak bunlar? mal hocam mal bunlar yemin ediyorum geri kafalılar. dünya artık değişti bu salaklar eskide kaldı amk insan gücüyle bişey olmuyor. ha oluyor olmasına ama nereye kadar. ağır silahlar var artık atom bombaları var. amk başka devletler bu terörün bitmesini istemiyor diye götleri çok kalktı zaten eski gücümüz de olsak veya şuanki amerikada falan olsa bunlar bok sesleri çıkardı. kendilerini bi bok sanıyolar amk. hem ezik hem kendini bilmiş

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

neyse.

SnowDrop tarafından 25/Eyl/12 22:22 tarihinde düzenlenmiştir

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

tüh be bıcağın kemiğe dayanmasına 1 şehit kalmıştı. Neyse haftaya artık. 

(8 şehit de bıçak kemiğe dayanıyordu galiba)

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Ed.t

Atakan tarafından 26/Eyl/12 16:34 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bu halk isyan başlatmalı artık.

senin bu sözleri edeceğine kafana sık mermiyi

ha dersinki bu ülke evladıyım o zaman böyle konuşmalar düşüncesizliktir

verilecek toprak yoktur.gitmesi gerekenler bellidir.kürdüm diyen herkes bu ülkeden sikt*r olup gitsin

milletçe bu pazar esnafı olan,her köşe başına telefon gsm shop açan,kaçak sigara satan terörist bozması

kürdilerden alışveriş etmeyi kesersek zaten aç kalırlar.çünkü onlar birlikler. biz ise kendi aramızda bölünüyoruz

sürekli

alexfarrow tarafından 25/Eyl/12 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

mademki türksün systeme göster ürksün
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Bir tunceli li olarak bu olaylardan ne kadar utanç duyduğumu kimse bilemez.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    alexfarrow bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Bu halk isyan başlatmalı artık.

senin bu sözleri edeceğine kafana sık mermiyi

ha dersinki bu ülke evladıyım o zaman böyle konuşmalar düşüncesizliktir

verilecek toprak yoktur.gitmesi gerekenler bellidir.kürdüm diyen herkes bu ülkeden sikt*r olup gitsin

milletçe bu pazar esnafı olan,her köşe başına telefon gsm shop açan,kaçak sigara satan terörist bozması

kürdilerden alışveriş etmeyi kesersek zaten aç kalırlar.çünkü onlar birlikler. biz ise kendi aramızda bölünüyoruz

sürekli

Kürdüm. Hiç bi yere de gitmiyorum. Gücün varsa kov bakalım. Artistlere bak ya. Senin gibileri gitsin.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Askerlik zorunluyken askerden kaçan askere gitmeye götü yemeyen o kadar korkak it sürüsü varken birde zorunlu yapmasak aman allahım mantıklı bir düşüncedir askerliğin zorunlu olması

Bugün alsınlar bugün yine giderim federal Türkiyede nedir yeni yeni elemntler uydurmayın a.k Tek Türkiye Cumhuriyeti vardır istensede istenmesede sike sike herkes bunun kabul edecek arkadaşım

Konudaki ilk mesaj tipik bdp li sözleri başka bir şey değil

Godomanların çocuları siyasilerin çocukarı askerden kaçıyorsa bunun tüm askerlik ocağına mal edemezsin o onların şerefsizliğidir. bunu düzeltecekte yine bu millettir ama gerçi mi,lletde gün geçtikçe koyunlaşma sürecine girmekte

ortada bir savaş yok ortada savaş olması için 2 devlet olması lazım çapulcularla mücadele edilir savaş edilmez 

bu milletin evlatlarıda aslanlar gibi gidip yapacak askerliğini korkaklar ise kaçar...
    senin atan dedn bugün senin düşüncende olsaydı bugün sen ve bu ülke yerinde olmazdı

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 5305 Toplam Mesaj: 61