folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Bayraklari Neden Yariya İndi

Türk Bayraklari Neden Yariya İndi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı

Ben açık konuşayım kardeşim,rte bugün ölse yerine gelecek daha dogrusu koyabileceğimiz adam yok. Varsa buyurun söyleyin.

Adam çok, çokta bu milletin işine gelmiyor ADAM gibi ADAMLAR.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı

Ben açık konuşayım kardeşim,rte bugün ölse yerine gelecek daha dogrusu koyabileceğimiz adam yok. Varsa buyurun söyleyin.

Hocam sen öyle dersen ben öyle dersem zaten başa başka adam gelmez ki. Bu adamın karşısında durmak isteyenleri gördük, neler yaptılar neler. Bu adam kafaya takmış abi diktatör olacağım diye. Yerine birini koyamazsın o yüzden. 

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı
    rhodostethia bunu yazdı

Osman Pamukoğlu , Engin Alan , Gökçe Fırat Çulhaoğlu.

2007 den beridir çalışıyoruz uğraşıyoruz Osman paşa var diye. Lafın yeri geliyor herkes destekliyor ama "ben vereyim sen ver bu şekilde iktidar olamaz ki" kafasında yaklaşıyordu. Şimdi tutturmuşlar eklemelettin için bizim onlara söylediğimizi bize söylüyorlar. Arkadaş vakti zamanında bu millet kafayı çalıştırsaydı bi tepkisini ortaya koysaydı Osman paşalar Engin Alan paşalar ne adamlar var bu ülke için canını verecek kadar seven.

Destekleyecektiniz beyler şimdi kimse konuşmasın ve sessizce seyredin tayyibin köşke çıkışını..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

paşa paşa diyip durmayın gözünüzü sevem pkk'ya, savaşa odaklı bu adamları başa getirmeye çalışmayın adamın tek propagandası pkk uzaktan izlediğim kadarıyla e hani ekonomi,işşiszilik vs vs. pkk ortadan kalkınca bütün sorunlarımız çözülecekmi

benim inancımda bu oluşumları önümüze servis edenler var hep bunun içeri girip çıkması baykalın indirilip kılıçdaroğlunun getirilmesi mhp kasetleri kılıçdaroğlunun koltuğa yapışması liderlik vasfının olmaması amk herkes akp'ye çalışıyo gibi bi izlenim var

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Tnrsk bunu yazdı

paşa paşa diyip durmayın gözünüzü sevem pkk'ya, savaşa odaklı bu adamları başa getirmeye çalışmayın adamın tek propagandası pkk uzaktan izlediğim kadarıyla e hani ekonomi,işşiszilik vs vs. pkk ortadan kalkınca bütün sorunlarımız çözülecekmi

benim inancımda bu oluşumları önümüze servis edenler var hep bunun içeri girip çıkması baykalın indirilip kılıçdaroğlunun getirilmesi mhp kasetleri kılıçdaroğlunun koltuğa yapışması liderlik vasfının olmaması amk herkes akp'ye çalışıyo gibi bi izlenim var

Sen oturup okudun mu HEPAR'ın sitesindeki herşeyi? Her türlü konuda adamların planları var. Bu adamlar başa gelsin Irak Kürdistanını bile yer ile yeksan eder. Tek umudum bu saydığım adamlarda. Ancak onları da kimse bilmiyor , aday yapmıyor. Neden ? Çünkü kimsenin maşası değiller , sadece devletin refahını düşünen insanlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Türk bayrağını indirme yetkisini kimlere verdiniz, kimler ne için kullanıyor diye güzel bir sorgulama açığa çıkarıyor bence.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Tnrsk hocam sadece bulunduğun bölgedeki hepar teşkilatına bi git ve siz nesiniz ne yapıyorsunuz diye sor ve hocam aklına yatmayan bir şey olursa eyv. diyeceğim.. 

Evet organizasyon eksik, evet sadece Osman paşa ile olmaz sağlam bir kadro şart bunların hepsinin farkındayız ve birlik olmalıyız bir yerde toparlanmalıyız..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

3 şehit var hala filistin .

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hala mı filistin diyenler buna karşıçıkanlar israili destekleyenler insanlıktan bile nasıbini alamamış kimselerdir ve gözlerine bir sahte perde çektiklerini düşünüyorum, kudüs bizimdir filistin bizimdir..kısacası müslümanlarındır siyonistlere bırakmayız.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    mqstar bunu yazdı

hala mı filistin diyenler buna karşıçıkanlar israili destekleyenler insanlıktan bile nasıbini alamamış kimselerdir ve gözlerine bir sahte perde çektiklerini düşünüyorum, kudüs bizimdir filistin bizimdir..kısacası müslümanlarındır siyonistlere bırakmayız.

(İsraili desteklemekle birlikte) kudüsten,filisten çekilişimiz hazindir,hüzünlüdür.Ama o işler öyle olmuyor be usta 100 sene önceydi o dediğin..

Toplam Hit: 4959 Toplam Mesaj: 44