folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türk İnternet Kullanıcılarına Bayram Hediyesi !!!

Türk İnternet Kullanıcılarına Bayram Hediyesi !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    dns numarası verebilirmisiniz saglam   

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

opendns rulz :F

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ne işiniz var o sitelerde :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darq
    darq's avatar
    Erkek
    Abi bana bi 12 saat ban atın yoksa ana avrat 7 ceddine sövücem az kaldı bu o.ç larının
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bu işin arkasında TTNET sikindiriğinin parmağı var.

nasıl küfrettim ya.sanki özgürlüğüm kısıtlandı.o domaini engelleyen adama notebookum girsin.ranzanında ön bacakları girsin

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    dns i ayarlamayan kalmadı ki artık.Yasak olsa ne olacak.Youtube muhhabetine herkes öğrendi bu işi.No problem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

vay ak :S:S:S:S: noluyoya myspace gitmişla abi ben orda bizim amatör pro gurupları takip ediyordum kendi sayfamız vardı birbirimizi takip ediyoduk ne zararı varmış devlete anlamadım :S:S:S

şaşırdılar vallaha şaşırdılar bu karara itiraz edemezmiyizya sırf myspace te binlerce yerli gurup vardıya :S:S ne diyecegimi bilmiyorum :S:S delirdimm

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

be_cool bunu yazdı:
    -----------------------------

vay ak :S:S:S:S: noluyoya myspace gitmişla abi ben orda bizim amatör pro gurupları takip ediyordum kendi sayfamız vardı birbirimizi takip ediyoduk ne zararı varmış devlete anlamadım :S:S:S

şaşırdılar vallaha şaşırdılar bu karara itiraz edemezmiyizya sırf myspace te binlerce yerli gurup vardıya :S:S ne diyecegimi bilmiyorum :S:S delirdimm

Aynen öyleydi lanet olsun herkesdinlesin.com'a mı dönelim nedir yani 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

be_cool bunu yazdı:

Vallahi Be_Cool Cuğum, Yani Tepkinde haklısın. Ancak İşte Metin Ucanında bir Zamanlar dediği Gibi Burası Türkiye. İlla Bir Gavatın İstediği Şekilde Yaşamaya Mecbur Bırakılmışları Oynayacak Sefil Ve Zavallı Bir Halkız işte..

Başa Geçirdiğimiz Adam Kırmızıya hasta ise Bizde hasta Olmalıyız. Aksi Halde Kırmızı Sevmiyen Biri olduğunu Anladıklarında Sana işte Yok Aşta Yok..

Her Halde Bu Yasaklamayı Getiren Şahsı, Bu Siteler Banlamıştır. Kendi Egosu Uğruna Devletin Yani Türk Halkının kendisine Verdiği Yetkiyi Keyfi Kullanma var işin içinde ne denilebilirki...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

sansürler bizi yıldıramaz yaşasın internette özgürlük, open dns ..  kahrolsun sansür

internete sansür değil sürat gerek : )

Toplam Hit: 3968 Toplam Mesaj: 22