folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Türk Markası Traş Malzemelerini Kullanamıyorum

Türk Markası Traş Malzemelerini Kullanamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı

makine kullananlara bi sorum var.

acaba makine ne kadar traş ediyo yani sinek kaydı gibi yapiyormu?

özel sektörde genelde bu şekil istenir iş yerlerinde hep bende makine almayi düşünrm cilt yıpranmasın diye ama öyle bi şüphem var yani jilet gibi ustura gibi yapiyormu .

yani o şekil yapmıyacaksa bi anlami olmaz diye düşünüyorum sürekli sinek kaydı olmak zorunda olanlar için avantajlımıdır ?

Philips'inkiler evet. Jiletle almış gibi sinekkaydı yapıyor. Köpük ve su ile traş oluyorsun jiletle keser gibi. Ömürlük bir şey istiyorsan kesinlikle Philips'in ürünlerine bak.

Ek : Susuz ve köpüksüz de kesersin ama hem yüzü tahriş ediyor hemde uzun sürüyor. Köpük sakalları yumuşatıyor.

Hocam philips in hangi modelini tavsiye edersin ya da tavsiye ettiğin başka bir marka var mı? bende makine almak istiyorum ama memur olarak çalışıyorum ve sinek kaydı şeklinde traş gerekiyor malesef

https://www.hepsiburada.com/philips-aqua-touch-s5050-06-islak-kuru-tiras-makinesi-p-SGPH748113

bu güzeldir hocam.

yorumlarını okuyabilirsin

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Dedigin gibi marketteki tum bicak turlerini wilkinsin svortta dahil olmak uzere denedim iclerinde en acisiz kanatmayan tahrisssiz olani gilette mach 3  çük bolgesi icinde onu kullaniyorum sorunsuz akiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/braun-5140s-islak-ve-kuru-tiras-makinesi.html

Sunu kullaniyorum. Sakalim yumsak kopuksuz kullaniyorum, istersek kopuklu de oluyor. Yuvarlak kafa olmadigi icin sakali burmuyorum, bence daha konforlu tras olunuyor. Normal jiletten daha kisa surede isini hallediyorsun. Ben tavsiye ederim. Ve evet jilet kadar sinek kaydi oluyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

benim cilt hassas olduğu için makine ile traş olamıyorum.

berber ustura ile traş edince yine kıpkırmızı kızarıyor cildim.

mach3 sensitive ve gillette jel kullanıyorum, gayet memnunum. bi ara pilli titreşimli bi model vardı, o da gayet rahattı, şu an düz versiyona geçtim.

hassas ciltler için önerebileceğiniz bir makine var mı?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

benim cilt hassas olduğu için makine ile traş olamıyorum.

berber ustura ile traş edince yine kıpkırmızı kızarıyor cildim.

mach3 sensitive ve gillette jel kullanıyorum, gayet memnunum. bi ara pilli titreşimli bi model vardı, o da gayet rahattı, şu an düz versiyona geçtim.

hassas ciltler için önerebileceğiniz bir makine var mı?

makinaların en babasını kullanıp letgoda yarı fiyatına satmak zorunda kaldım. kaliteli bir krem+kaliteli nivea gibi traş köpüğü yada jel+ gillette gibi 2 yada 3 bıçaklı kaliteli bir jilet olacak gerisi yalan bence.

o 3 kafalı philips vardı bende cildimi gazete gibi yapmıştı ıslak köpüklü kullandığım halde. yine değiştirilebilir başlıklı fakirin elek gibi modeli vardı çok iyiydi ama oda sinekkaydı yapamıyordu.

o ustura ile tıraş olurken çok iyiydi ama çok tehlikeli en ufak birşeyide adamı soğan gibi soyuyuor valla. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Arkadaş ne iş yapıyorsunuz? Jiletle tıraş olmak şart mı? Bi makine aldım. 2 yıla yakındır hiç jiletle tıraş olmadım. Yazık teninize o jiletleri sürüp duruyorsunuz.

Herkesin sakalı seninki gibi ince değil hocam.

Mağazaadamı gibi olanlar var.

örnek ben mesela çok kalın sakalım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Derbi merbi direk çöp.. ben 3 5 günde bir traş olduğum için  kisa ise Gilette ile uzamış ise ucunu kırıp   permatik ile ...

Hiç bir köpük kullanamıyorum . Traş sabunu veya klasik krem...

Bir ara ustura da kullandım fakat dalgın olmamak gerekiyor..

Jilet öyle değiştirilmez tabi... geçmiş olsun..

Bıçakların arası dolmasın diye ters keserseniz tahriş olur cildiniz.. sakalınız döner

Ters tıraş cildi bozar

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2850 Toplam Mesaj: 28
gillette traş bıçağı arko derby mans :d