folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Türk Telekom Efsane Tarifeler (4/8/12/20GB Ve 1000 DK/SMS)

Türk Telekom Efsane Tarifeler (4/8/12/20GB Ve 1000 DK/SMS)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom, EFSANE TARİFELER adı altında yepyeni tarifeler grubu oluşturdu. Tarifelerin tek can sıkıcı noktası yeni hat tesisi ile numara taşımaya açık ama TT faturasızdan geçişe kapalı olması. Aşağıdaki açıklamalarda ve linklerde verilen tarifeler için 12 ay faturalıda kalma sözü (taahhüt) gerekiyor. Tarife kapsamında ücretsiz e-dergi uygulaması mevcut olup Türk Telekom mağazalarına gelerek Efsane Tarifelere geçiş yapabilirsiniz. 

EFSANE 4GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 4 GB NET : 23 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-4gb-tarifesi.aspx 

EFSANE 8GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 8 GB NET : 28 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-8gb-tarifesi.aspx 

EFSANE 12GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 12 GB NET : 33 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-12gb-tarifesi.aspx 

EFSANE PRİME 20GB TARİFESİ: 1000 DK 1000 SMS 20 GB NET : 45 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/efsane-prime-20gb-tarifesi.aspx 

NOT 1 : Prime Efsane 20GB Tarifesi adı gibi EFSANE olacak gibi görünüyor. Dahası tüm Prime ayrıcalıkları ilgili tarifede mevcuttur. "İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası" da geçerlidir. 20GB nette aşım olursa 4 defa 500 MB net tanımlanacak olup her biri 12 TL dir ve sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir. 

NOT 2 : 8.06.2018 itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır. 

NOT 3 : Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için MH veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 yönüne SMS gönderilmesi yeterlidir. 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Prime 10 dayım. Acaba prime 20 geçebilirmiyim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

20 çikobaytlık olanlar hoşuam gitti geçiş mi yapsam napsam bilemedim .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Taahhütlü tarifelerde daha pahalı olana geçebilirsin ama sonrasında daha ucuza geçemezsin hocam. O yüzden tarife değişeceksen iyi düşünüp, karar ver derim.

mkyb tarafından 09/Haz/18 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben eski müşterinizim dandik tarifelere 45 lira veriyorum yokmu adam gibi tarife dediğimde saçma şeylere yönlendiriyorlar. benim geçebileceğim bir tarife var mı ?

edit: tahhütüm bitti tahüttüz kullanıyorum şu an

zalimadam tarafından 09/Haz/18 23:18 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Taahhütlü tarifelerde daha pahalı olana geçebilirsin ama sonrasında daha ucuza geçemezsin hocam. O yüzden tarife değişeceksen iyi düşünüp, karar ver derim.

Aradım çingenelik yaptım, yemediler :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

ben eski müşterinizim dandik tarifelere 45 lira veriyorum yokmu adam gibi tarife dediğimde saçma şeylere yönlendiriyorlar. benim geçebileceğim bir tarife var mı ?

12 ay taahhüt verip fırsat 8 GB'a geçmek istiyorum diyebilirsin hocam. Bayilerde yapıyor. 30 liraya 1.000 DK + 8 GB veriyorlar. Müşteri hizmetlerini ararsan faturasıza geçmek istiyorum blöfü yapacaksın. Faturasıza müşteriyi sevmiyor operatörler. Hemen özel teklif yapıyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Pttcell den bu tarifelere geçiş yapınca hat taşıma sayılıyor mu?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

20 Gb  bedavaya versin yine almam zamanında çok çektim türk telekomdan yanımdaki arkadaş veni arıyor telefon kapalı diyor izmir konakta internete giremediğim günleri biliyorum.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

12 ay taahhüt verip fırsat 8 GB'a geçmek istiyorum diyebilirsin hocam. Bayilerde yapıyor. 30 liraya 1.000 DK + 8 GB veriyorlar. Müşteri hizmetlerini ararsan faturasıza geçmek istiyorum blöfü yapacaksın. Faturasıza müşteriyi sevmiyor operatörler. Hemen özel teklif yapıyorlar.

kaç defa bağlanmaya çalıştım müşteri hizmetlerine yönlendirrken telefonu kapatıyorlar o çocukları.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sen direk faturasıza geçmek istiyorum de hocam. Onlar sebep soracak. İşte pahalı ve çekmiyor zaten olmazsa numaramı taşıyacağım de. Biz sizi 2 güne arayacağız deyip güzel bir teklif sunuyorlar.

@Lynxmaster

Pttcell ve Bimcell aynı operatör içi geçiş sayılıyor.

Toplam Hit: 4413 Toplam Mesaj: 25
telekom