folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Türk Telekom'un Halihazırda Kabzımal Olması İhtimali

Türk Telekom'un Halihazırda Kabzımal Olması İhtimali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Benim hat Vodafone deprem de hiç kesilme falan olmadı şebeke full çekti, ama aradığım kişiler hep Turkcell hatlı idi. Sanırım ondan ulaşamadım.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Poet bunu yazdı

Vodafone ile sözleşmem bitiyor,Türktelekoma geçmeyi düşünüyordum bu hafta.Bu saatten sonra işim olmaz,sırf ucuz diye geçip sonra en lazım olduğu zaman bi işime yaramayacaksa sokayım öyle işe.Diğer operatörler de harika değil tabi de,depremden 4-5 saat geçmiş,İzmirdeyim ve buradaki arkadaşların telefonlar hala iptaldi.Hepsi de Türktelekom

üç operatörü de dolaşmış biri olarak en ucuzunun turkcell olduğuna karar verdim.

paket fiyatları üç aşağı beş yukarı aynı lakin turkcell de surekli hediye edilen internet, ot bokla çok daha fazla hizmet alıyosun. 

mesela 1gb youtube verdi dün, paketimden gitmeden otobüste falan bişeyler izledim. turk telekom/vodafone olsam 5tl az verecektim belki ama parmakla sayıp kullanacaktım interneti

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

keşke btk bi karar çıkarsa isteyen tt den çıkabilme hakkı olsa dün ki olaydan sonra

amk piçleri kitlemeye gelince elleri bol

olay çözmeye gelince kolları yok 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Poet bunu yazdı

Vodafone ile sözleşmem bitiyor,Türktelekoma geçmeyi düşünüyordum bu hafta.Bu saatten sonra işim olmaz,sırf ucuz diye geçip sonra en lazım olduğu zaman bi işime yaramayacaksa sokayım öyle işe.Diğer operatörler de harika değil tabi de,depremden 4-5 saat geçmiş,İzmirdeyim ve buradaki arkadaşların telefonlar hala iptaldi.Hepsi de Türktelekom

üç operatörü de dolaşmış biri olarak en ucuzunun turkcell olduğuna karar verdim.

paket fiyatları üç aşağı beş yukarı aynı lakin turkcell de surekli hediye edilen internet, ot bokla çok daha fazla hizmet alıyosun. 

mesela 1gb youtube verdi dün, paketimden gitmeden otobüste falan bişeyler izledim. turk telekom/vodafone olsam 5tl az verecektim belki ama parmakla sayıp kullanacaktım interneti

+1 zaten evde işte wifi var dışardaki vakitlerde internet bağmlılığı olmayan hasta olmayan bir insan için 3-5GB çok çok yeterli. Ben 1 ayda 2gb paket içeriğini bitiremiyorum. Kim 1gb ister salla kazan yatır kazan kaldır kazan bi dünya zaten hediye veriyor onlar aa bile idare edilir ama bu son zamanlarda 1 saatlik 6 saatlik internet vermeye başladı sallakazandan .. bokunu çıkaracak illa :D Ama iyi. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Senelerdir Türk Telekom kullanan herkese başka yere geç demiştim, Türk Telekom'a geçene de yapma etme dedim ama kimse dinlemedi dün ulaşamadığım herkes Türk Telekom kullanıyordu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Yav geçen ay bir arkadaşım 3-4 gün eski yugoslavya gezisine gitti.. 5 avro mu dolarmı ile 100 cigolayt mobil net alınıyormuş..  teeeeemmmmmınmunumuduklarım...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Sınırsız mobil internet konusunda Vodafone öper. Sınırsız YouTube bile kullanmak için sebep. Turkcell Superbox'u telefonada getirmesi gerek. Artık kotalı internet dönemi bitmeli. Kota bitince 1 megabite düşsün ama net devam etsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Beyler malatya tt pert turkcell çekiyor, baz istanyoları bölgesel değilmi

Tüm Türkiye Esenyurt veri merkezine bağlı mobilde. Sen şimdi birisini aramak istedin. Telefonun operatöre şu sim kart seri numarasına sahip abone, şu numarayı arıyor ama sim kart seri numarası kaçsa bağla diyor. Operatörde abone listesinden şu numara şu sim kart seri numarasıyla kullanılıyor deyip hattı bağlıyor.

Geçtiğimiz sene Vodafone bu sim kart seri numarası listesini karıştırmış alakasız kişilerle muhatap etmişti tüm abonelerini. Ayşe'yi arıyorsun Mahmut çıkıyor. Düşünsene kadın kocasını arıyor ama telefona başka bir kadın çıkıyor. Boşanma sebebi resmen.

https://www.youtube.com/watch?v=MUY8etX4Vs0

Telekom sorun Nokia'nın kurduğu HLR sisteminde ki sorundan oldu diye açıklama yapmış. Yani yukarıda bahsettiğim sistemi Nokia kurmuş ve bozulmuş. Suçu Nokia'ya atıyorlar.

https://www.haberturk.com/nokia-nin-siteminde-olusan-ariza-turk-telekom-da-iletisimi-kesti-haberler-2525823-teknoloji

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende Türk Telekom mağduruyum 

yok bizim birader Vodafone kullanıyor, onun hattında da sorun yaşandı dün gece yarılarına kadar,hem de mevki İzmir olmasına rağmen

Acaip derecede agresifim !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://eksiup.com/p/ui189905hx69

Muahahah bunlar nasıl ezik bir firmadır. Botlarla TT kasıyorlar.

Toplam Hit: 4407 Toplam Mesaj: 42
telekom manav