folder Tahribat.com Forumları
linefolder Assembly - Reverse Engineering
linefolder Türkçe Kaynaklar Türkçe Assembly Kitabı (Updating)

Türkçe Kaynaklar Türkçe Assembly Kitabı (Updating)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

Edit: ComputerWolf

Arkadaslar link eski oldugu icin kendi elimdeki dokumanlarida ekledim,arkadasin daha once verdigi dokumanda dahil.

download:
    http://www.speedyshare.com/257988338.html

----------------------------------------------------Eski--------------------------------------------------------------- 

http://www.filelodge.com/files/hdd9/221455/T%DCRK%C7E%20KAYNAKLAR%20ASM_kitap_T%FCrk%E7e.rar

buyrun millet işinize yarar işallah

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam inceledim gerçekten güzel bir kaynak.Paylaşım için teşekkürler.Asembly öğrenmek her baba yiğidin harcı değil.Bakalım biz yapabilcek miyiz? Gerçi alt yapım var,mikroişlemcileri dersinde ve pic programada görmüştük ama yetmiyor ki:) Kanak için çoooook sağol hocam

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

saol aslında bende bilmiyom elimde vardı sizinle paylaştım

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    teşekkürler...

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ya hocam bu forumdaki üyeler nedir anlamadım gitti.A.q. gece Asp Guncesi adlı kitabı yayınladım,şimdi de blood_rhyme  ne süper bir kitap yayınlamış hiç ilgi yok. adamlar alışmış beleş geçinmeken,kimsenin öğrenmeye derdi yok ki.Abi bu var mı bu yok mu,bu olur mu.La biraz da siz öğrenin,şu elinizi taşın altına sokun azcık.Sonra wordde yazı yazmasını bilmeyen adam  gidip web site hackliyor.Ne bu a.q.Yeter bu sömürücülüğünüz.Artık yetti a.q.

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek
    haklısın ne diyim hocam bende indirdim birazdan bakacağım pic mimarisini biliyorum da bakalım buna ne yapacağız

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek
    sadece iki sn. baktım ama deli birşey

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    beyler ben indiremedim..indiren biri varsa yollasa bana da ?

Bu niymiş la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ertan bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya hocam bu forumdaki üyeler nedir anlamadım gitti.A.q. gece Asp Guncesi adlı kitabı yayınladım,şimdi de blood_rhyme  ne süper bir kitap yayınlamış hiç ilgi yok. adamlar alışmış beleş geçinmeken,kimsenin öğrenmeye derdi yok ki.Abi bu var mı bu yok mu,bu olur mu.La biraz da siz öğrenin,şu elinizi taşın altına sokun azcık.Sonra wordde yazı yazmasını bilmeyen adam  gidip web site hackliyor.Ne bu a.q.Yeter bu sömürücülüğünüz.Artık yetti a.q.

-----------------------------

Buradakı bır cok adam ıcın "Bır gun uzaya cıkarsak nasıl ısemelıyız kı pantolonumuz ıslanmasın" dokumanları ASM dokumanları ıle esdeger...

Kim zorunlu degılse ASM ogrenır kı ? Bu tip dokuman paylasımları "Lan bunu okusam bırsey kaparım belkı" havasında okuncak seyler uzerıne olur genelde ki oyle olmalıdır da...

ASM ogrenmek isteyen:

www.google.com a girer arar bulur ogrenesı varsa ogrenır... Bunu yapacak beynı olmayan adam zaten ASM yi sittin sene ogrenemez...

Cellalenme yanı  bosuna...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    dorudur musket ama adam kitap vermiş direkt önünde hiç olmazsa lan belki bişeyler kaparım mantığıyla bakılması gerekir bence sonuçta ASM. programlamanın kökü.. bende bu kitap varmı bilmiyorum çünki çekemedim adam gibi biyere upload etseniz? speedyshre/rapidshare gibi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Abi bence gunumuzde ASM ogrenmek sadece hobi olmalidir :) Yoksa bir noktadan sonra ASM hamalliktan baska birsey degil.Zaten Cracking ve cok altseviye uygulamalara ihtiyaciniz olmuyorsa ASM fazla gelir :)

Bu arada kitap 2006'da upload edilmis bendede birkac dokuman olacakti bi bakayim onlari upload edeyim.

Baktim elemanin upload ettigi dokumanda var elimde ...Baya bir kaynak var ozellikle Pulsar'in kendi anlattigi kaynaklar super...

Download:

http://www.speedyshare.com/257988338.html 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 6403 Toplam Mesaj: 13