folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkçe Yi İyicene YOK Ediyoruz [TÜRK OLAN Okusun]

Türkçe Yi İyicene YOK Ediyoruz [TÜRK OLAN Okusun]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    http://www.byebyeturkce.com/ Baska hiçbirsey demiyorum o kadar sey yazıpta burda elimi kolumu yoramam birşey öğrenmek isteyen adam gider oraya bakar anlamayan adam icin değermi kolları yormak yaz yaz yaz neryee kadar Türkçeye Sahip Cıkmassan Yarın Senin Dilinide Sikerler Sonra Dilsiz Kalırsın Aq

BAN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    valla küfürlü müfürlü drkill benim beynimi okumuş. ayrıyeten Antioksidan hocamada çok hak veriyorum. Türkçemize yabancı kelimeleri katmaları yetmiyormuş gibi birde Türkçe kelimeleride yabancılaştırıyorlar. baq, merwe, iğrenç! a.q. derken bile a.k. şeklinde yazmak lazım. tabi bunda televizyonunda çok büyük suçu var Türkçe'nin içine eden diziler yayındayken Kurtlar Vadisi gibi mükemmmel bir dizyle uğraşıp yayından kaldırdılar. hemde Türkçe'yi en yiyi kullanan dizi olmasına rağmen

2. si zumsuk, senin o anlamadığın köylü Türkçe'si en saf ve en doğru Türkçe'dir. ama sen bye diye yazmaya pc diye konuşmaya devam edersen tabi anlamazsın köylülerin konuştuğu kelimeleri. onlar o Türkçe'yi yüzyıllardır konuşuyor. ama bye, pc vs bunlar dilimize yeni girdi. ama sanada hak veriyorum sadece bizim 3-5 kişinin bağırmasıyla bunlar olmuyo TDK nın birşeyler yapması lazım bu konuda. (inşallah derdimi anlatabilmişimdir)

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrdmrd
    mrdmrd's avatar
    Erkek
    hepiniz halısınız..ama en azından sitemizin ismi orjinal..ve en azından ingilkizce değil...

time is bad -keep ur bag...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    artık ingilizce bile dooru kullanmıyorlar bye yazacaklarına by yazıolar güle güle olcağına tarafından anlamı verior

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp274
    alp274's avatar
    Erkek
    Bence Tahribat olarak internette Türkçeyi düzgün ve her zaman kullanalım diye bir kampanya başlatalım... İnternette acayip reklamımız olur ve iyip bir imaj yaparızbbbbb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ingiliz sikmiş bunnarı:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bazı müridler için söylüyorum çok konuşmaktan çok , öz konuşmak önemlidir.

Tekrar tekrar yazıyorum ki iyce anlayın artık.
    Atatürk'e de yanlış düşünüyosun demezsiniz heralde.

Türk Demek Türkçe Demektir , Ne Mutlu Türküm Diyene !

Ne anlıyosunuz burdan ? Türkçe olmazsa Türk de olmaz. Doğrudur. şuan için korumamız gereken ilk şey kültürümüzdür !

Kültürünise temelinde dil yatar. bir ülkeyi ele geçirmek istiyorsanız alırsınız anaokuluna koyarsınız yabancı dili bakın 20 sene sonra neler oluyor ?

önce arapça veya farsça değil ya da yazım hataarı değil. önce "yabancı" yı bir dilimizden çıkaralım sıra onlara da gelecek.

hele şu öss bi geçsin çok şey yapacaz sizlerle

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThaLeS
    ThaLeS's avatar
    Erkek
    Doğru söylüyorsunda önce sen türkçene dikkat et. Yazın hatalarla dolu :D

ThaLeS "Die Größe Hæpflung"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    yaw 1 dk...
    senin adın Dr. Kill daha nie çıkıp Türkçe Türkçe die baırıosun?
    Thanks ben de bi defa kullanmıştım. Bas bas küfür etmişsin bu durumda sen de kullanmışsın aynı küfürlerin sana da girdi haberin olsun.
    3.sü "Türqler bizim republiqaya gelip qendi dillerini ögretip gidirler" deyip, hiç te "republiq" kelimesini görmeyen adanların da bunu demesi oldukça saçma..
    çıkıp burda Türkçe muhabbeti yapmayın. Türkçe ölmez, 24 yaşına kadar Türkçe diye diye kafanı zikiyorlar. Çevrede okadar edebiyatçı var. Hiç bi halt olmaz Türkçeye.. Benim bir ingilizce hocam var ingilterede ve ingiliz. Oldukça da milliyetçi birisi.. o bile diyor ingilizler kadar milliyetçisi, asili yoktur ama sınav kağıtlarında 4u, ameirkan wanna sı eksik olmuyor.. alın size bi de ingiltereden örnek. biz virgül unuturuz diye adamların yapmadığı kalmaz ve ingiliz adam hiç de bi bok yiyemediklerini de bas bas söylüyor..
    konunu editle o küfürleri geri al drkill
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    bence bunlar, kendini modern zanneden ama tamamiyle dejenere olmuş tayfası
Toplam Hit: 5172 Toplam Mesaj: 50