folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turkcell Çalışanı Var Mı? (Vınn İçin Soru)

Turkcell Çalışanı Var Mı? (Vınn İçin Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

turkcell vınn makina + 50 gb adil kotalı sınırsız internet vergi dahil 85 TL'ye duydum. 12 ay taahütlü.

bunu da peronel bir kaç tane hakkım var o şekilde yaparım demiş arkadaşa. Şimdi bende almak istiyorum bunu hangi yöntemle alabiliriz???

Yardımcı olacak varsa sevinirim.

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

ben aynısını geçen gün aldım cihazsız 129 TL hocam. Cihaz içinde turbo vınn aldım en üst versiyon 35 tl de o geliyor

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell, Türk Telekom'un internet veremeyiz port yok dediği bir yerin adresini istiyor bu hizmeti vermek için. Port olmayan adres için ise Vodafone net'in boş port kontrol sitesi vardı oradan tanıdıkların adreslerini deneyerek bulabilirsin. Şuan mobilim link atarım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

@panxer turkcellde calisiyor konuya gelir birazdan

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

ben aynısını geçen gün aldım cihazsız 129 TL hocam. Cihaz içinde turbo vınn aldım en üst versiyon 35 tl de o geliyor

Üstadım cihaz dahil 85 TL den bahsetti arkadaş. Ona da bir satıcı benim bir kaç tane hakkım var demiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

50 gb sen sonra hiz nasil onemli olan o

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı

50 gb sen sonra hiz nasil onemli olan o

128 kbps. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turkcell, Türk Telekom'un internet veremeyiz port yok dediği bir yerin adresini istiyor bu hizmeti vermek için. Port olmayan adres için ise Vodafone net'in boş port kontrol sitesi vardı oradan tanıdıkların adreslerini deneyerek bulabilirsin. Şuan mobilim link atarım. 

Acaba şehir dışı adresleri kabul ediyorlarmı öyle olsa benim mahallede hiç port yok valla sırayla kapı adreslerini veririm :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Acaba şehir dışı adresleri kabul ediyorlarmı öyle olsa benim mahallede hiç port yok valla sırayla kapı adreslerini veririm :)

Olur olur. Sadece adresi işliyorlar sisteme sistem izin veriyor. Adres sadece ona lazım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

İsteyen varsa elimde vınn var son modeli içinde sd kart girişine kadar var lazım olan pm

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Olur olur. Sadece adresi işliyorlar sisteme sistem izin veriyor. Adres sadece ona lazım. 

O zaman süpermiş :)

@SaviorAngel

wifi modem ?

Toplam Hit: 1602 Toplam Mesaj: 13
turkcell vınn