Turkcell Güncel Tarife Ve Paketler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Diğer operatörler'de arama yapamadığım köylerde Turkcell ile 4.5G 'den internette sörf yapıyorum. servisleri desen zaten tartışılmaz anlaşmalı olduğu yerler mobil ödeme sistemi olarak Turkcell'in yanından geçemiyor uygulama ve sitenin kullanışlığı müşteri temsilcisi olsun Turkcell açık ara birinci ne kadar Turkcell ensar olaylarından sonra karalansa'da yeri doldurulamaz tek operatör bana göre 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Bir Turkcell Global çalışanı olarak Vodafone kullanıyorum, ucuz ve gayet de iyi tarifeleri var. Yeni hat alana da, numara taşıyana ya da mevcut müşterilere de uygun paketler mevcut.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Kategori: Hazır Kart - Yeni Turkcell'liler

Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a gelenler için bol internetli, bol konuşmalı, çok avantajlı yeni bir paketimiz var! Her yöne 500 dakika, 3GB internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında geçerli 1GB ekstra internet veren Yıldız 3 GB Paketi ile rahat rahat konuşup, bolca mesajlacak ve doya doya internet kullanacaksınız.

27TL / AY

30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli.

Bu kampanya  eylül de bitiyor mu yoksa katılım eylüle kadar mı düşün düşün bi hal oldum :) bilen birileri varmı acaba?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Türkcell Platinum 10 gb mega plus kullanıyorum. 

Kayseride Düvenönü Esenyurt Köşk mah ERENKÖY buralarda doğru dürüst çekmiyor 3G ye geçip duruyor. 

Tel iPhone 6 

bi halta yaradığı yok bosuna bi sürü para veriyoruz 

Aynısını bende kullanıyorum ali baba. Full 4.5G :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    Hellaven bunu yazdı

Kategori: Hazır Kart - Yeni Turkcell'liler

Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a gelenler için bol internetli, bol konuşmalı, çok avantajlı yeni bir paketimiz var! Her yöne 500 dakika, 3GB internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında geçerli 1GB ekstra internet veren Yıldız 3 GB Paketi ile rahat rahat konuşup, bolca mesajlacak ve doya doya internet kullanacaksınız.

27TL / AY

30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli.

Bu kampanya  eylül de bitiyor mu yoksa katılım eylüle kadar mı düşün düşün bi hal oldum :) bilen birileri varmı acaba?

Bir kere katılınca iptal etmediğin sürece yenilenir. fakat 1 yıl sonra muhtemelen Turkcell cart curt deyip kendisi iptal eder.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Su ttnet 11gb paketibi turkcell 60a versin hemen gecerim. 2 yil avea ile cok cektim tekrar donmek cok zor geliyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 5013 Toplam Mesaj: 37
turkcell türk telekom