TURKCELL SÜPER ŞİFRE KIRICI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ARKADAŞLAR BEN İYİ DÜŞÜNDÜM VE BU PROGRMI YAZMAYA KARAR VERDİM.BANA BU KONUDA YARDIM ETMEK İSTEYEN OLURSA PM ATSIN.BU KONUDA İYİ BİLGİSİ OLAN.PROGRAMI VISUAL BASIC İLE YAZIYORUM.İNŞALLAH BİR KAÇ GÜN İÇİNDE BİTECEK.BANA DESTEK VERİRSENİZ MANEVİ OLARAK İY OLUR.ÖZELLİKLE BU TÜR PROGRAM İÇİN TALEP GELİRSE DAHA İYİ OLUR. SORU SORARSANIZ YANITLAMAYA ÇALIŞACAĞIM

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

pek anlamam..ama umarim guzel birseyler olur..emeğine değer yani...iyi calismalar..saygilar... 

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    a.q süper şifreyi kırsan bile adama ya mesaj gönderecen yada kontör transfer edecen turkcell de seni gıdıklayacak...bir program yazmadan önce mantık süzgecinden geçer senin bu turkcell şifre mantık süzgecine takıldı...bence

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ben onu düşündüm hocam.Ama ne diyecekler a.q.Adamın biri süper şifreyi bulmuş ve kont. göndermiş.kont. alan adamda diyecek benim haberim yok bana o gönderdi v.s. Abi kullanmak istemeyen kullanmaz.Hem kaç kişi 25 kont. için turkcell e şikayet eder ki. Hem bu şifreyi kırmak çok basit.Çünkü şifrede sadece rakamlar olacak.En az 4 en fazla sanırım 6 veya 7 rakam koyarlar.

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm geçen haberlerde adam 2kontr için dava açmış 1 milyar masraf yapmış okumadınmı....artı brute force yapmayı düşünmüon herhalde turcell in veritabanında :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam  sen ne dersen de a.q. ben bu programı yazacağım.sonra burda yayınlayacağım.Kullanan kullansın.götü yemeyende laf eder ancak (seni kast etmiyorum,sana saygım var hocam)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

hoca arkandayız:D valla sevinirim elimden ne gelirse vermeye razıyım..  hemde  25 kontör değil  150 kontör transfer etme limitin var 10 kişi kırsan 1500 azmı lan:D

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Sağol osman.Pm ye at msn yi istersen.Konuşalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    A.q. başka yok mu baba yiğit.Bir el atın.Wordlist bitmek üzere.Sağolsun osman kardeşim yardımcı oluyor.Hadi arkadaşlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    Ertan kardeş programı kullanan kullanır boşverde takmada...Tam olarak ne tür birşey düşünüyorsun bruteforce desen olmaz,zaten 3 kere yanlış şifre girersen hata felan veriyor eeee şifreyi kırmak içinde başka bir yöntem ne olabilirki ????????
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Evet kardeşim 3 kez yanlış girdiğinde hak bitiyor doğru şifre girsen bile kabul etmiyor.mesela hotmail in de aynı şekilde değil mi? şu brute force ile şifre bulan program 10 kezi aşarak deniyor ve yine şifre bulunuyor.Onun gibi bir yöntem düşünüyorum.Eğer o olmazsa program her 3 şifrede bir bilgisayarın ipsini değiştirecek.Bu şekilde bunu aşabileceğimi düşünüyorum. Sana ayrıca teşekkür ederim.İlgilendiğin için.Böyle sorular sorarak en iyi prog. yapmaya çalışacağım.Sonuçta bu programı tahribatçı kardeşlerime vereceğim

Toplam Hit: 16084 Toplam Mesaj: 38