folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turkcell Superonline’Dan 1000 Mbps’Lik İnternet

Turkcell Superonline’Dan 1000 Mbps’Lik İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya Bunlar Hikaye Hep  Fiber Her Yerde Yok Olsa Bile 1000Mbit ile Bu Performansı %100 Verecegini Sanmıyorum Nasil şimdi ttnet yari Hizinda Çalışıyor Buda Aynısı Olacak  Birde Türkcell interneti Malum Cok Pahalı Birde  Yavaş Atıp Tutuuyorlar Reklamlarda Super Hizli internet mobil internet ...

hoca superonline 10 mbit neti yıllardır 49 a veriyo tbt de kullanan çok fiber olmadığı için biz kullanamıyoruz o ayrı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

karamehmet yapar ,

Yıllardır evımde superonline fiber internet var problemsiz internet ,upload yapabılıyorsun ama ucretlerı yuksek 20 mbit komsu ıle paylasmalı olması lazımdı.100 kullanmak lazım .

Fıyatlarda ındırıme gıdecekler ,Turkcell mobil modemlerının paket fıyatlarında ındırıme ve kota yukseltımıne gıdecek bu sayede ttnetle rekabet halıne gırecek kk

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cado_
    Cado_'s avatar
    Erkek
    habitrail bunu yazdı:

superonline sınırsız 10mbit kullanıyorum aylık 49 lira net download hızı:1,1mbit upload hızı:1,1mbit

bende aynen kullanıyorum memnunum.ama şimdi kullanmak isteyenlere kota koyuyor şerefsizler.ben eski kullanıcı olduğum için bana koymadılar ama kotasız 99 lira 10mbit
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

konu güncellendi :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gencler turkcellde calisan ve bu lansmanin icinde9 biri olarak sunu soyleym turkcellsuperonline gercekten cok fena geliyor.bunlar ilk fiyatlar biraz sabir.ttneti cok pis gote getrcekler.rekabet iyidir.ttnetin karsısına boyle bisey cıkmalıydı ve cıktı.ama bunlar daha baslangıc o kadarını soyleyeyim

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    yaklaşık 1 yıldır falan superonline 10mbps fiber kullanıyorum 49 lira ödüyorum. benim anlamadığım şimdi 99 lirayamı çıkacak bu internet fiyatı?

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 6337 Toplam Mesaj: 38