folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Turkey Değil Türkiye Destek İçin El Ele

Turkey Değil Türkiye Destek İçin El Ele

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu önemli projede bizlerle birlikte elinizi taşın altına koyduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. ( Teksas ta Yaşayan 3 Türk Arkadaş Diyor Bunu. ) Hep Birlikte Olursan Güzel Bi Olayı Başarmış Olacağız. Yardım Etmeyen İsteyen Arkadaşlar Varsa Facebook ve Twitter Hesaplarından Destek Verirlerse Gereken İlgiyi Desteği Göstermiş Olurlar...

Projenin linkleri:

Web sitesi - www.hindidegilTurkiye.com

Facebook - http://www.facebook.com/hindidegilTurkiye

Youtube - http://www.youtube.com/hindidegilTurkiye

Twitter - https://twitter.com/#!/hnddglTURKIYE

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

2007 civarlarında benzer bi konu açılmıştı ve olay gereksiz olarak görülmüştü diye hatırlıyorum o konuda.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

iyide bunu bi takan bizi. uluslar arası üniversitede okuyorum kimsenin daha neden hindi deniyo yada hindi memleketi yada hindiye benzer bi kelime söylediğini duymadım herkes zaten turkey i ülke anlamında kullanıyor. takıntılıyız arkadaş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:
    -----------------------------

iyide bunu bi takan bizi. uluslar arası üniversitede okuyorum kimsenin daha neden hindi deniyo yada hindi memleketi yada hindiye benzer bi kelime söylediğini duymadım herkes zaten turkey i ülke anlamında kullanıyor. takıntılıyız arkadaş.

-----------------------------

Aynen. Hani takıntı yaptığımızı belli edince de karşı taraftan öyle bi kullanım gelebiliyor daha sonra. Onun haricinde ha Turkey ha Elizabeth :D

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

yaw arkadaslar kendinize macerami ariyorsunuz yahu... simdi bulundugum yerdede turkiye deil (turtsye) diyorlar bende simdi kalkip tepsi-deil turkiye baslikli bi eylemmi baslatayim  duymadim gormedim rastlamadim birine ki alay etsin turk-turkiye ve turklerle..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

biz turkler cok takiyoruz. ama yurt disinda tanidigim 2-3 kisi bu konuda dalga gecmeye kalkmislardi yani dalga malzemesi olarak kullanmaya calisiyorlar zaman zaman ama takilcak bi durum degil bence.

edit: hocam askerlik bitmis galiba :) 

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Dünyanın ultra süper gücü(!) olan türkiyenin hindi diye anılması bizi rahatsız ediyor, evet.

Böyle isimlere hindilere tavuklara takılma dönemleri email milliyetçiliğinde kaldı. Yani bu hikayeler artık eskidi.

Ayrıca yabancıların "törkiy" diyerek hitap etmesinde hiçbir sıkıntı yok. Aşın artık bunları...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    Turqia El turco

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Yaw adamların dilinde Turkey ne var bunda,sadece ingilizce de böyle diğer dillerde böyle değil..

Bizde Mısır diyoruz adamların Egypt dediklerine,hiç de kafamda mısır koçanı canlanmıyor walla.

Türkiye için el ele verelim de böyle saçma bir konuda değil tabi ki.Mısırlılar bir araya gelip bize mısır diyemezsiniz bize mɑsˤɾ deyin derlerse en başta bu kampanya ya destek verenler güler heralde

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam Türkiye yazısını yabancının okuyuşu aşşağı yukarı aynı Turkeye gibi. Yani naparsan yap Türk kelimesini kullandığın sürece hindiyi çağrıştıracak.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bizdede hindistan var nolacak şimdi :D

Toplam Hit: 4455 Toplam Mesaj: 34