folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Türkiye Lokasyonlu Sunucuda Kampanya! Tahribat.Com Üyelerine Özel İndirim

Türkiye Lokasyonlu Sunucuda Kampanya! Tahribat.Com Üyelerine Özel İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    genel kampanya yapıyosun bi de tbt müridlerine özel yazıyosun ak nasıl iş lan bu?
    artı zamanında hizmet almıştım önermem  ücreti bi iki gün geciktirirseniz hostu kapatırlar,dosyaları da vermezler ,ns yönlendirmesi de ücretli .
    ir olsa güvenirim ama sana zerre güvenmem :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akservers
    akservers's avatar
    Erkek

name server yönlendirmesi ücretlimi :)

bunu anlıyamadım Yedekleri vermeme gibi

bir durum yoktur. Ancak yedeklerden siz mesulsunuz biz değil account boşa açılmıyor panel boşa açılmıyor orda backup lama sistemi var

gerekli yedeklerinizi sql den ve ftp nizden alabileceğiniz sifreler var ve her müşterimize backup kısmımızda açık. örnek plesk'in backup kısmından plesk yedeginizide

alabilirsiniz.

ir2 tahribattan gelenlere zaten ayrı bir muhatap oluyor. ve benim yapmayacağım rakamları zaten yapıyor. ve hizmet alanlarda belli zaten host değil yazan

arkadasların çoğu dedicated veya vps alıyorlar :) ben hatırlamıyorum sana hizmet verdiğimi ancak vermişizdir. doğrudur.. Hem kendimiz kampanya yapıyoruz hemde

tahribat üyelerine özel kampanya yapıyoruz. bu doğru bunu yapmamın sebebi ben yapmasam bile ir2 kesin gelenlere yapıyor o yuzden peşin peşin yazdım :)

Mazinize Layık şekilde savaşınız(fsm) Akservers®
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben bu serveri daha önce kullandım gibi tanıdık birine benziyor ama çıkartamıyorum S:S:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    hüküm; akservers alnının akı ile davayı kazanmıştır::.

NOT: Rom€o temyize gidebilir .::ir2 gelir eline verir :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    genel kampanya yapıyosun bi de tbt müridlerine özel yazıyosun ak nasıl iş lan bu?
    artı zamanında hizmet almıştım önermem  ücreti bi iki gün geciktirirseniz hostu kapatırlar,dosyaları da vermezler ,ns yönlendirmesi de ücretli .
    ir olsa güvenirim ama sana zerre güvenmem :)

-----------------------------

ona niye güvenmiyosun ki anti ?

ben para vermeden 1 hafta önce ücretsiz account açtılar. Sonra beğendim paramı yatırdım. Hiç de bişe demediler. Parayı vermeden plesk panelde sörf yapıyordum :D

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    %10 indirimle 144 ytl olması gerekmiyomu? 145 yazmışsın :
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Hadi Bir Mesajda Ben Atayım Dedim. Simdi 1. Akservers tan ilk yurtdısından sunucu temin ettiği donemlerden beri Sunucu alıyorum.Bu Sunucuların Sayısı bazen 2 hatta 3 taneyi buldu aynı anda aldıgım. Hiç Bir Gün Problem Yasamadım Yaklasık 18 aydır Bu Boyle. Simdi Hizmet Kalitesini Biraz Daha Yukselterek Turkiye Lokasyonlu Sunucu Satmaya Başladılar. Hız dahada Arttı. Tercih Edilmemesi İçin Bir Neden Yok. 

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hack sitesi açılmasına izin veriyorlamı oda var birde ben şahsen vps almayı düşünüyorum yarın öbürgün güme gitmesin gizlilik polisitkası varmıdır

gönül rahatlığıyla kulanabilirmiyiz  bu konuda

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adalet
    adalet's avatar
    Erkek

Bu işi adresli faturalı yapan 18 yaşın üzerinde mürid var mı? Lokasyon olarak ABD-ALMANYA daha iyi olur.

Toplam Hit: 4382 Toplam Mesaj: 20