folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye'de Çalışmak İsteyeceğiniz Şirketler ?

Türkiye'de Çalışmak İsteyeceğiniz Şirketler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Devlet üniversitesinde hoca olarak çalışmak. Ar gör arkadaş 6k kusur alıyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Onur taahhut 

Yuksel proje

Nurol insaat

Tas yapi

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Yazilim sektoru genelinde konusacagim

GE'de calisan arkadaslarim genel olarak memnunlar. Yan haklari falan baya iyi. Maasi da piyasanin bir tik ustunde sayilir.
    Accenture baslangic maaslari iyi, tecrubelilere ne veriyorlar pek bilmiyorum.
    CrossOver'da remote calisan arkadaslarim var. Para basiyorlar :) Fakat cok yogun calisiliyor. Haftada 40 saat ve kameradan takip ediliyorsun :)

Diger firmalarda cok fazla calisan arkadasim olmadigi icin pek birsey soyleyemiycem. Bu bahsettigim firmalarda en az 2 3 arkadasim calisiyor o yuzden genel bi fikir verir diye dusunuyorum.

Şu crossoveri linkedin de görüyorum,  nasıl bir çalışma şekilleri var ki

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Kesinlikle THY veya sabancı 

Bimsa çalışanları şuan gülüyor bu mesajına :D

Neden hocam :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Yazilim sektoru genelinde konusacagim

GE'de calisan arkadaslarim genel olarak memnunlar. Yan haklari falan baya iyi. Maasi da piyasanin bir tik ustunde sayilir.
    Accenture baslangic maaslari iyi, tecrubelilere ne veriyorlar pek bilmiyorum.
    CrossOver'da remote calisan arkadaslarim var. Para basiyorlar :) Fakat cok yogun calisiliyor. Haftada 40 saat ve kameradan takip ediliyorsun :)

Diger firmalarda cok fazla calisan arkadasim olmadigi icin pek birsey soyleyemiycem. Bu bahsettigim firmalarda en az 2 3 arkadasim calisiyor o yuzden genel bi fikir verir diye dusunuyorum.

Şu crossoveri linkedin de görüyorum,  nasıl bir çalışma şekilleri var ki

Accenture'in calisma seklinin remote olani gibi dusunebilirsin. CrossOver'in kendine ait alt sirketleri var bir de nadir de olsa disaridaki firmalara eleman buluyorlar. Standartta 3 Farkli seviyeden ise alim yapiyorlar.

Junior seviyesi yillik 30k$

Architect seviyesi yillik 60k$

Chief Architect seviyesi yillik 100k$

Sistem kurumsal firmalardaki gibi bi task management altyapisi ile yuruyor. (Jira gibi)

Haftada 40 saat calismak zorundasin calismadigin kisim senden kesiliyor ve istisnai durumlar disinda bu 40 saati doldurmamak problem oluyor bildigim kadariyla. Calisma saatleri tamamen sana kalmis, online toplantilari kacirmadigin surece istedigin gibi ayarlayabilirsin programini.

40 saati takip etmek icin bilgisayarina bi yazilim kuruyorsun, belli araliklarla fotograf cekiyor, mouse klavye hareketlerini izliyor calisma raporunu o olusturuyor. Ona gore performansin takip ediliyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    HeLLB0y bunu yazdı
    McM bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

ttk = primi ikramiyesi derken 8k  ( amele maaşı ) + yer altı 15 yıl doldur emekli ol  

TTK ne hocam? 

Türkiye Taşkömürü Kurumu madencilerimizin çalıştığı kurumdur.nekadar herşey para değil desekte yerin metrelerce altına inip kazma kürek sallayan işçilerin aldığı maaşı çok görmemek lazım az bile diyebilirim.herkesin harcı değilldir..yine alım olcakmış bir haber okudum dün.

Bu arada sormak istediğim bir şey var belki çalışan eden bilen bir mürit çıkar polishing operatörü var mı aramızda? termik santrallerde kumanda operatörü olarak geçiyor su buhar çevrim operatörü de denebilir..

Bizim kayınpeder bager operatörü hatta şefi güzel para kazanıyor emekli oldu yıllar sonra geri geldi eğitim veriyor

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
Toplam Hit: 3318 Toplam Mesaj: 27
iş şirket