folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Türkiye‘De CS:GO‘Nun Geleceği

Türkiye‘De CS:GO‘Nun Geleceği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

yanlışım yoksa chet falitzek go cs 2 değil demişti cs 2 ayrı bir oyun olacak gibi bişey dediydi

oyun muhtemelen hl3 ile birlikte gelicek

source 2, dota sdk da göründüğüne göre yakın bi zamanda ortaya çıkabilir tahminim sonraki yaz

bu yüzden 1 senede türkiyede birşey olması çok zor ama altyapıyı yapabilirler

ayrıca valve türkiyede ofis felan açmaz 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Maalesef Türkiye treni çoktan kaçırdı. Elite takımlar arasına girmemize imkan yok.Su an zaten fnatic VP iBP gibi takımların dominesinde olan turnuvalarla geçiyor.

Faceit TV ile turnuvalara takim kurup katilacaz ilerleyen günlerde amatörce.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Maalesef Türkiye treni çoktan kaçırdı. Elite takımlar arasına girmemize imkan yok.Su an zaten fnatic VP iBP gibi takımların dominesinde olan turnuvalarla geçiyor.

Faceit TV ile turnuvalara takim kurup katilacaz ilerleyen günlerde amatörce.

moba ve fps oyunları genel olarak yetenek ve çalışma tabanlı oyunlar, bence hala şansımzı çok büyük.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

la senin ne cs ne lol oynadıgını görmedim daha iki oyunu da yıllardır oynuom :G

ne klanımıza geldin ne selam yazdın. :)

türkiye ye fazla böyle firmalar , çoluk cocuk dolduracaklar oyunlar ( örn riot )

istemiyorum ben.

http://www.tahribat.com/Forum-Counter-Strike-Global-Offensive-Tahribat-Gurubu-189048/

PanxeR tarafından 06/Eyl/14 01:35 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek

CS:GO Türkiye'de iki nedenden dolayı gelişemez bence;

1.Çoğu Türk oyuncunun bilgisayarında fps sıkıntısı çıkartıyor CS:GO

2.Devamlı yabancılarla içe içe oynamaları gereken bir oyun ve ingilizce açısından çok fazla sıkıntı çıkıyor şahit olduğum bir çok durum var ve tabiki hile merakı halkımızın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

linuxtan dolayi source ve biralti oynayabiliyorum. hatta sadece source. 1.6 da cok fazla hile cfg vs donuyor. trdede turkklandan baska source server yok ama 80 90 pingle alman fransiz serverlarda oynamaya raziyim. valveinda ta amina koyayim go yu bi linuxa yapmadilar. metro last light bile geldi be.

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
Toplam Hit: 1888 Toplam Mesaj: 17