folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türkiye'de Kadına Yönelik Şiddet

Türkiye'de Kadına Yönelik Şiddet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:
    -----------------------------

bayzin bunu yazdı:

EcHoLL bunu yazdı:

kadına fazla özgürlük gelmez hoca çok özgür bırakırsan gidip club köşelerinden toplarsın kadını. onun için dozunda olmak var avrupadaki kadın şöle diyenler olur avrupadaki çocuklar piç yetişmeye alışmış ondan avrupayla ülkemizi kıyaslamayın en azından bizde kadın namus tur.

aynn

Ne biliyorsunuz lan siz o insanlar hakkında sizin namus anlayışınızı @2nin dedeleri kovalasın

Z-chan sen parisde falan yaşa.

Cok fazla kadını serbest bırakmakdan kastım benim facebookda ingilizler vardı bi partide hem sevgilisiyle öpüsüyor dudakdan hatun hem arkadasıyla bunun bir sürü örneği var kaldı ki onlarda aldatma falanda cok fazla bizi zırcahil yerine koyma bir cok kere böle seyleri gördüm.Olm sen polonyaya gittin diye dünya turu yaptın sanma tamam hadi bakalım

Edit: Serbest bırakmadan kastım karnından spayı sırtından sopayı eksik etmeyecen mantığı değil sadece  uc noktalara gitmesin izin vermiceksin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

EcHoLL bunu yazdı:

kadına fazla özgürlük gelmez hoca çok özgür bırakırsan gidip club köşelerinden toplarsın kadını. onun için dozunda olmak var avrupadaki kadın şöle diyenler olur avrupadaki çocuklar piç yetişmeye alışmış ondan avrupayla ülkemizi kıyaslamayın en azından bizde kadın namus tur.

aynn

Kadın club a gitse ne olur? Kötü bişey midir bu?

sizin namus anlayışınızı @2nin dedeleri kovalasın

bize ters aga okadar miğdemiz genişllemedi daha ben kız arkadaşımı bile götürmedim club e ama kendim gittim :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam benim bildiğim şiddet ya nevsi müdafada olur yada kavgada(sevgilinizle yaptınız kavga değil bildiğiniz kavga) bunun haricindeki şiddet olaylarına karşıyım ki ben normalde şiddeti severim

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

YAYA HAKLARI BİLDİRGESİ*

...

YAYA KALDIRIMLARI YAYALARINDIR

Bu nedenle; 

• Bütün yerleşim merkezlerinde, örgün ve yaygın yaya kaldırımı ağının bulunması, en temel yaya hakkıdır.

• Bütün yerleşim alanlarında yaya kaldırımlarının yapımı zorunludur.

• Araçlar, yaya kaldırımına park edemez.

• Kaldırımlar üzerindeki bütün fiziki ve toplumsal engeller, serbest yürüyüşü aksatmayacak biçimde düzenlenir.

• Yayaların egzoz gazlarıyla zehirlenmemesi, gürültüyle rahatsız olmaması, üzerlerine çamur, toz ve benzerlerinin sıçratılmaması için önlemler alınır.

...

*Bu bildirge, 1990 yılında İnsan Hakları Derneği Çevre Komisyonu tarafından hazırlanmıştır.

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 2495 Toplam Mesaj: 15